Назад до каталогу статей
Новини

ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАМОВНИКІВ

13 Січня 2020

У статті розповіли про те, як замовник має організувати свою діяльність з початку 2022, і, що саме для цього передбачив новий закон про «Публічні закупівлі»

З 19 квітня цього року розпочинає діяти нова редакція Закону, яка вносить свої корективи й до організаційні закупівельної діяльності замовника та у роботі в системі Прозоро. Та поки є час на освоєння, оскільки норми щодо змін про організаційну діяльність замовника почнуть бути обов’язкові тільки з 2022 року. Про це коротко далі.

Так, з початку 2022 року замовник має припинити дію тендерних комітетів і передати проведення та організацію тендерів виключно уповноваженим особам.

Для того, аби розпочати свою діяльність, уповноважена особа має підтвердити свій рівень знань та компетенції у сфері публічних закупівель, пройшовши тестування на сайті Мінекономіки. Таке тестування буде безкоштовним, а його умови та порядок функціонування затвердить міністерство. Тестування таке слід пройти уповноваженим особам до 1 січня 2022 року.

Зміна формату організаційної діяльності замовників має покращити її якість та ефективність виконання.

Інформація з листа Мінекономіки «Щодо набрання чинності та введення в дію нової редакції Закону» від 21.12.2019 № 3304-04/55553-06

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.