Назад до каталогу статей
Новини

ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАМОВНИКІВ

13 Січня 2020

У статті розповіли про те, як замовник має організувати свою діяльність з початку 2022, і, що саме для цього передбачив новий закон про «Публічні закупівлі»

З 19 квітня цього року розпочинає діяти нова редакція Закону, яка вносить свої корективи й до організаційні закупівельної діяльності замовника та у роботі в системі Прозоро. Та поки є час на освоєння, оскільки норми щодо змін про організаційну діяльність замовника почнуть бути обов’язкові тільки з 2022 року. Про це коротко далі.

Так, з початку 2022 року замовник має припинити дію тендерних комітетів і передати проведення та організацію тендерів виключно уповноваженим особам.

Для того, аби розпочати свою діяльність, уповноважена особа має підтвердити свій рівень знань та компетенції у сфері публічних закупівель, пройшовши тестування на сайті Мінекономіки. Таке тестування буде безкоштовним, а його умови та порядок функціонування затвердить міністерство. Тестування таке слід пройти уповноваженим особам до 1 січня 2022 року.

Зміна формату організаційної діяльності замовників має покращити її якість та ефективність виконання.

Інформація з листа Мінекономіки «Щодо набрання чинності та введення в дію нової редакції Закону» від 21.12.2019 № 3304-04/55553-06

схожi новини

Новини
Якою є плата за скаргу? Як швидко її розглядають? Чи повернуть кошти, якщо скаргу задовольняють? Відповіді в офіційному роз'ясненні міністерства.
Новини
Продавати в'язниці планується через електронні аукціони, участь у яких можна буде взяти на майданчику E-Tender.
Новини
Термобудки Mercedes-Benz,вантажні та легкові автомобілі, молоковози ГАЗ та причепи. Перегляньте повний перелік автомобілів та причепів, які продають компанії «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн» через Е-Тендер.