Назад до каталогу статей
Новини

ЩОДО СИТУАЦІЙ ІЗ ОСТАННІМИ ОНОВЛЕННЯМИ У PROZORRO

15 Травня 2020

У зв’язку із оновленнями у системі прозорро, яке було проведено днями адміністратором системи, виникли деякі труднощі у проведенні та участі у відкритих торгах та у переговорній процедурі закупівлі для потреб оборони. Про що повідомляємо.

Шановні користувачі майданчика Е-Тендер!

У зв’язку із оновленнями у системі прозорро, яке було проведено днями адміністратором системи, виникли деякі труднощі у проведенні та участі у відкритих торгах та у переговорній процедурі закупівлі для потреб оборони. Про що повідомляємо.

1. У системі Prozorro, адміністратор ДП «Прозорро», встановив обмеження на завантаження учасниками будь-яких документів після завершення аукціону, але до визначення переможця процедури закупівлі. У закупівлях, в яких замовники вимагали від учасників підвантажувати документи на етапі після аукціону, але до прийняття рішення про визначення переможця, учасники наразі такої технічної можливості, не мають.

Який можливий вихід для закупівель, оголошених після 19 квітня 2020 року:

  • Учасник може скористатись нормою про 24 години на виправлення помилок. Замовник у свою чергу, якщо під час розгляду тендерної пропозиції учасника, було виявлено невідповідність, розміщує повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей на майданчику.
  • Переможець, як і раніше, згідно зі ст. 17 закону «Про публічні закупівлі»  може завантажити документи, що підтверджують відсутність підстав для відмови в участі після визначення переможця та повідомлення про намір укласти договір.

Джерело: лист від ДП «Прозорро» 

2. Під час виносу нового функціоналу в продуктив адміністратором системи Прозоро була обмежена можливість учасникам в переговорній процедурі закупівлі для потреб оборони завантажувати виправлені документи протягом 24 год. Яка була передбачена ч. 4 ст. 6 законом «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони».

Як повідомив адміністратор системи прозорро, наразі вони працюють над виправленням ситуації, яка склалася у зв’язку із оновленням системи.

Який можливий вихід:

Замовники, які оголосили закупівлі після 19.04.2020 можуть скористатися новим функціоналом – 24 год. на виправлення помилок. Для цього необхідно під час проведення переговорів натиснути на кнопку «Виправити невідповідність», вказати виявлені неточності та надіслати учаснику повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей. Тоді в останнього буде можливість протягом 24 год. виправити помилки в своїй пропозиції та завантажити нові документи в систему. Така можливість вже технічно реалізована й на майданчику Е-Тендер.

Після того, як адміністратор системи оновить систему, у замовників, які працюють за вказаним законом, зможуть проводити закупівлі у звичному порядку.

Джерело: лист від ДП «Прозорро»

Шановні замовники та учасники, просимо вибачення за незручності у роботі!

Як тільки робота у системі буде відновлена, ми вас повідомимо!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
З 1 січня 2022 року публічні закупівлі будуть проводитись лише через уповноважених осіб. Державним замовникам вже час розпочати перехід від тендерного комітету до уповноваженої особи. У новому Положенні визначені основні права та обов'язки таких осіб.
Новини
Підприємці можуть орендувати приміщення чи будівлю, що належить неплатоспроможному банку, для потреб свого бізнесу. Аукціони в Prozorro.Продажі проходитимуть за голландською моделлю - на зниження початкової орендної ставки.
Новини
Додати свою пропозицію до вже створеного в електронному каталозі товару можна на Е-Тендер. А от створити новий товар - лише через ЦЗО. Як це зробити, дізнайтесь в інструкції