Назад до каталогу статей
Новини

Швидкі закупівлі на Prozorro+

07 Квітня 2022

Швидко знаходьте постачальника та актуальні товари на новій платформі Prozorro+

Prozorro+ це платформа для забезпечення нагальних потреб держави та відновлення українського бізнесу в часи війни.

На Prozorro+ замовники (держустанови, органи місцевої влади, ВЦА та ін) можуть швидко знаходити постачальників необхідних товарів у період воєнного стану.

Чи можна використовувати Платформу Prozorro+ держзамовникам? 

Проведення закупівель в Прозорро+ не порушує вимог Постанови №169. Бо відповідно до п.1 Постанови КМУ від 28 лютого 2022 р. № 169, в умовах воєнного стану:

1) оборонні та публічні закупівлі товарів, робіт і послуг здійснюються без застосування процедур закупівель та спрощених закупівель, визначених Законами України “Про публічні закупівлі” та “Про оборонні закупівлі”.

Таким чином, закупівлі замовників, що здійснюються за допомогою Prozorro+ відповідають чинному законодавству та нормативним актам, адже за результатами таких закупівель оприлюднюється звіт про договір про закупівлю.

Основні переваги Прозорро+ для замовників:

  • Простота закупівлі через Прозорро+, адже не потрібно робити документацію до закупівлі та робити технічний опис
  • Швидкість закупівлі у відкваліфікованих постачальників
  • Можливість отримати донорське фінансування на закупівлю
  • Можливість залишити заявку на товар і менеджери Е-Tender допоможуть пошук необхідного вам товару

Які товари вже можна купити через Prozorro+

В Прозорро+ є також чіткий фокус на товари гуманітарного призначення, які зараз потребує вся наша країна. Більшість українських замовників зараз спостерігають дефіцит пропозиції продуктів харчування, тактичного одягу, пального та багатьох інших речей. Тож наша мета - згуртувати український бізнес навколо найбільш необхідних гуманітарних потреб України.

Наразі перелік категорій налічує понад 150 позицій та 700 товарів (зокрема, пальне, харчові продукти, тактичний одяг, ноутбуки, генератори тощо) та постійно оновлюється.  

Як співпрацювати з платформою Prozorro+

Є два варіанта співпраці з платформою:

1. Якщо в каталозі наявні пропозиції по товару, який вам необхідний, то ви можете самостійно знайти постачальника та укласти з ним договір.

2. Якщо потрібного товару немає (або ж вам потрібна допомога у пошуку в каталозі), ви можете звернутися до менеджера E-Tender і ми знайдемо для вас постачальника.

Ще один плюс платформи , це можливість залишити заявку на товар навіть у разі, якщо в вас немає на його купівлю фінансування. В такому випадку, команда Prozorro+ шукатиме донора під вашу потребу.

Для старту роботи або за консультацією дзвоніть на лінію підтримки 0800 30 77 55

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
За останній місяця цього року до використання нашої платформи долучилися нові приватні компанії, що вже успішно проводять свої закупівлі
Новини
Уряд затвердив Порядок проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів великої приватизації в системі Прозорро.Продажі. У статті розповіли коротко про те, як буде проходити аукціон
Новини
Уряд вніс зміни до Постанови № 1178, яка затверджує Особливості здійснення публічних закупівель. Що це за зміни, прокоментували у статті