Назад до каталогу статей
Успіх клієнтів

СИСТЕМА КОМЕРЦІЙНИХ ТЕНДЕРІВ Е-TENDER СТАЄ ВСЕ БІЛЬШ ЗАТРЕБУВАНА

29 Жовтня 2019

Нашими користувачами та першопрохідцями системи електронних торгів для комерційного бізнесу стають все дедалі більше лідери українського ринку. До лав випробувачів системи, яка запрацювала з липня цього року, приєдналася компанія АЗС ОККО. Саме про її унікальний досвід, особливості роботи системи й піде мова далі.

Нагадаємо,  до моменту запуску системи електронних торгів для бізнесу, електронний майданчик E-Tender мав значний досвід роботи в подібних системах – Prozorro, Prozorro.Продажі та Rialto.

Про особливості роботи системи та її унікальність спеціально для «Корреспондент.нет» детально розказали: Іванна Мельник, СЕО компанї E-Tech, Віталій Діхтяр, керівник майданчика E-Tender та Олександр Ляшенко, віце-президент з технологій і процесів компанії АЗС ОККО.

Повний текст статті тут. 

Тендерна система для бізнесу від E-Tender – легкий онлайн-сервіс, який забезпечує організатора широким набором функціоналу, і в той же час, не позбавить гнучкості в застосуванні різних інструментів в закупівельному процесі. Також реалізовані інструменти, що дозволяють замовнику не допускати в торги учасників, яких він визначає, як недобросовісних.

Головні функціональні можливості для організаторів:

  • налаштування ролей співробітників в своєму кабінеті;
  • індивідуальне налаштування опцій для проведення закупівлі, вибору типу процедура, форми її відображення, логіки проведення модуля аукціону, можливість налаштовувати кількість раундів, учасників і часу проведення кожного аукціону;
  • зовнішній і внутрішній онлайн-чат для обговорення закупівель;
  • створення свого «чорного списку» учасників і груп надійних постачальників; формування унікальних для компанії нецінових критеріїв в закупівлях.

Як зазначив В. Діхтяр: «Ми запустили систему в продуктивну експлуатацію ще в липні цього року, але вирішили заявляти про нове рішення тільки після появи перших успішних кейсів. Ми не новачки в e-commerce, але переконалися, що тільки користувачі об'єктивно скажуть, чи потрібен їм наш продукт і повністю він вирішує їх завдання. В цілому дотримуємося принципу, що проект буде успішним тільки в тому випадку, якщо він приносить успіх клієнту. Нам важливо було отримати перші відгуки.»

І перші відгуки про унікальність та результати роботи у системі отримали від відомого бренду ОККО. Саме компанії АЗС ОККО система допомогла залучити більше двох десятків учасників, з яких відбирали виконавця з написання програмного забезпечення для управління системою ОККО. І варто зауважити, що для компанії майданчик  не просто надав необхідний функціонал, а й провів роботу з пошуку та залучення учасників.

Також система дала можливість публікувати закупівлі на електронному майданчику для залучення зовнішніх учасників. І на прикладі компанії ОККО, вона ще й інтегрована з іншими, такими, як e-Docs - система електронного документообігу, яка входить, разом із Е-Тендер у групу компаній E-Tech.

За словами представника ОККО – О. Ляшенка, одна з особливостей власних систем закупівель полягає в тому, що в тендері беруть участь лише ті компанії, які сам організатор уже знає і запросив особисто. Або ті, які також добре знають компанію-клієнта і заздалегідь зареєструвалися в системі, а також підписані в ній на отримання інформації щодо нових конкурсів з відповідних напрямів. І, що ж, використавши систему електронних торгів,
очікування ОККО виправдалися. Так, 20 з 24 поданих пропозицій, надійшло від учасників, про які ми навіть не чули.

Цікаво більше про систему, заходьте сюди.

Колеги, команда Е-Тендер допомагаємо в освоєнні системи, налаштуванні та залученні, реєстрації та верифікації нових контрагентів. Разом знайдемо ті рішення, які будуть найкращі для вашої  закупівельної діяльності.

Звертайтеся за інформацією:
тел.: 044 392 36 82/223 68 92;
e-mail: support@e-tender.ua.

ДО ВІДОМА

  • E-Tech - група компаній E-Tender, e-Docs, Health24.
  • Е-Tender є провідним майданчиком системи державних тендерів Prozorro, офіційним учасником продажу і оренди в системі Prozorro.Продажі.
  • Мережа АЗК ОККО ("Концерн Галнафтогаз") входить до складу OKKO Group і є однією з найбільших автозаправних мереж в Україні, яка налічує близько 400 автозаправних комплексів.
  • e-Docs - система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів.

Вдалих торгів та перемог!

З повагою команда Е-Tender

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Успіх клієнтів
Для компанії-постачальника в держзакупівлях електроенергії надзвичайно важливо мати «запас міцності» - досвід ТОВ «Енерго Збут Транс».
Успіх клієнтів
У першому онлайн аукціоні з продажу золоторудної ділянки, в грудні 2020 року, переміг інвестор, якого супроводжувала команда E-Tender. На початку 2021-го Державна служба геології та надр оновила Інвестиційний атлас надрокористувача, включивши чотири ділянки з покладами золота. Їх готують до відкритих аукціонів у Прозорро.Продажі. Не пропустіть оголошення цих аукціонів
Успіх клієнтів
Система комерційних закупівель Е-Тендер забезпечую роботу закупівельників різними видами процедур. Сьогодні говоримо про рамкові угоди, що вже стали популярним інструментам закупівель серед крупних компаній. Досвідом закупівлі газу за рамкою ділиться директор із закупівель ДК Укроборонпром