Назад до каталогу статей
Новини

Скасовано обов'язкове звітування країни походження товару

09 Листопада 2022

Чи потрібно вказувати країну виробника у звіті про виконання, які були оголошені до та після набрання чинності Постанови №1178

Після набрання чинності ПМКУ № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” у звіті про виконання договору, що були оголошені навіть до набрання чинності даної Постанови, тобто якщо договір був заключений до воєнного стану, чи під час дії ПМКУ №169, країну виробника вказувати не потрібно.

На майданчику E-Tender у вікні створення/редагування договору електронне поле “Країна виробник товару” тимчасово прибрано.

Відповідно наразі у замовника не буде технічної можливості вказати дану інформацію у звіті. Зобов`язань публікувати країну виробника на час дії воєнного стану немає.

Статті, які можу буть корисними:

Якщо виникають будь-які запитання щодо роботи в системі публічних закупівель, звертайтеся до нас:  

0 800 30 77 55 (в межах України безкоштовно), support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.