Назад до каталогу статей
Новини

СПЕЦТЕХНІКА ДЛЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ МОЛОЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ ТА НАПОЇВ: РОЗПРОДАЖ НА ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ

09 Жовтня 2020

Компанії «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн» опублікували 75 нових аукціонів з продажу спеціальної техніки у Prozorro.Продажі. Термобудки Mercedes-Benz, молоковози, причепи та багато іншого. Аукціони організовані через електронний майданчик E-Tender та відбудуться 27 жовтня. До 26-го триває період уточнень, протягом якого техніку можна подивитись.

Наш надійний партнер «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн», що входять до групи PepsiCo, опублікували 75 аукціонів з продажу спеціальних транспортних засобів, а також легкових автомобілів у системі Прозоро.Продажі. Нова партія аукціонів включає в себе 24 лоти, які вперше виставлені на продаж.

Термобудки

Молоковози ГАЗ

Причепи та напівпричепи


Легкові автомобілі

Е-Tender є офіційним майданчиком Прозорро.Продажі. Щоб взяти участь в аукціоні потрібно зробити три простих кроки:

1️) зареєструватись на Е-Тендер;

2️) обирати цікавий вам об'єкт;

3️) подати заявку на аукціон та перемогти!

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Проект Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Новини
В статті розглянуті можливі випадки, при яких в замовників може не бути технічної можливості використання Prozoro та яким чином це документально підтвердити
Новини
Оголошені нові відбори постачальників в електронні каталоги Прозорро Маркет