Назад до каталогу статей
Новини

СТАРТ МОНЕТИЗАЦІЇ ПОСЛУГ В PROZORRO MARKET ДЛЯ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ

27 Грудня 2019

З 15 січня 2020-го буде запроваджено оплату для постачальників у Prozorro Market

Пілот проекту першого Державного онлайн-магазину Prozorro Market  розпочатого в квітні 2019 року підходить до завершення. За цей час сума укладених договорів в проекті сягнула близько 9 млн грн. Сьогодні у постачальників є можливість подавати свою продукцію на продаж для державного замовника близько за 70 категоріями товарів. Серед яких – нафта та дистиляти, офісне устаткування та приладдя, комп'ютери, фармацевтична продукція, основні органічні хімічні речовини, та інші. Список товарів у Прозоро.Маркет збільшуються щотижня.

Пілот, який і тривав більше 9 місяців, в 2020 році трансформуватиметься, це стосується його законодавчого закріплення,  динамічного поповнення асортименту та встановлення комісії 5% для постачальника від суми угоди укладеної з покупцем.  

  • Що з квітня 2020?

Після 19 квітня 2020-го – введення в дію нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі», Prozorro Market для замовників стане однією із найпопулярніших процедур для проведення закупівель на суму до 200 тис грн.

Оскільки за новим законом система Прозоро стане обов’язковою для тендерів,  вартість яких – від 50 тис. грн.. Також замовники мають звітувати через Прозорро про усі закупівлі вартістю від 1 копійки.

Замовники за новим законом зможуть обирати процедуру для закупівлі до 200 тис. грн – провести тендер, який займе набагато більше часу, чи – закупити через Prozorro Market, який набагато спрощує закупівлю. Так, наприклад, на підготовку, проведення, укладання договору та отримання товару за допороговою закупівлею у замовника займає 13 - 17 р.д., натомість закупівля через Prozorro Market займає до 7 р.д.

Тож, Prozorro Market є законною альтернативою існуючим з 2016 року процедурам закупівель в системі Prozorro.

В 2020 році очікується, що в Prozorro перейде 30% допорогових закупівель товарів, сума укладених угод сягне 400-500 млн грн на місяць.

  • Чому вводиться оплата у Prozorro Market?

В цю суму закладені технічна підтримка та розвиток функціональності, проведення кваліфікації постачальників (перевірка реєстрації, статутних документів, ліцензій, досвіду поставки аналогічних товарів), відбір товарів під потреби державних замовників,  супровід  великої кількості категорій та товарів,  клієнтська підтримка, популяризація та заходи по залученню замовників, навчання замовників, покращення їх користувацького досвіду тощо.

  • Які переваги участі в Прозоро.Market?

Представлення своєї продукції в е-каталозі для бізнесу не тільки простий спосіб реалізації, порівняно с підготовкою тендерних пропозицій, а й  - додатковий канал збуту та додаткової реклами своєї компанії.

Нагадаємо, на початку березня майданчик Е-Тендер підписав Меморандум щодо реалізації пілотного проекту. Учасниками Меморандуму також є: ДП «Прозорро», ДП «Медичні закупівлі України», ДУ «Професійні закупівлі. Розділ «Електронні каталоги» на майданчику Е-Тендер

Стаття підготовлена за інформацією із сайту Прозорро

Для консультацій щодо участі в проекті Prozorro Market, реєструйтесь на майданчику Е-Tender:

Телефонуйте: 0 800 30 77 55 (Безкоштовно в межах України)

Або пишіть на support@e-tender.ua

Відбулися перші закупівлі через Е-каталог

Інтернет-магазин в системі ProZorro

Е-каталог системи ProZorro: що дасть для замовника та учасника?
схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.