Назад до каталогу статей
Новини

СТАРТУЄ ПРОЄКТ З ПРОДАЖУ УКРАЇНСЬКИХ В'ЯЗНИЦЬ НА АУКЦІОНАХ В PROZORRO.ПРОДАЖІ

08 Лютого 2021

Будівлі виправних установ продаватимуть на електронних аукціонах. Участь у яких можна буде взяти на майданчику E-Tender

Фонд державного майна, спільно з Міністерством юстиції України, розпочинають проєкт з продажу майна колишніх в'язниць. Об'єктами приватизації стануть нефункціонуючі установи виконання покарань, які знаходяться в стані консервації.

Першим виставлять на аукціон у Прозоро.Продажі об'єкт біля Києва (Ірпінський виправний центр № 132). Непрацююча виправна установа знаходиться в центрі Коцюбинського.  Об'єкт малої приватизації - це 8,3 га земельних ділянок та будівлями загальною площею 27,8 тис. м². До продажу також готується майно Львівської виправної колонії №48 та Південної виправної колонії №51 в Одесі.

Держава планує продати 27 в'язниць на аукціонах у системі Прозорро.Продажі.

Придбати майно об'єктів малої приватизації можна на електронному майданчику Е-Тендер. З активами, які реалізуються у Prozorro.Продажі можна ознайомитися тут.

Читайте також: 

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціонах з продажу державного майна або роботи на майданчику, звертайтеся до наших менеджерів E-Tender.

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Пропонуємо взяти участь в аукціонах з продажу брухту чорних металів, які відбудуться з 13 по 21 травня. Встигніть зареєструватись.
Новини
Будівлі та приміщення великого метражу, які можна орендувати у Києві, Харкові, Дніпрі - під розміщення складу, промислового виробництва тощо. Багато об'єктів з необмеженим цільовим призначенням. Аукціони у Прозорро.Продажі відбудуться у травні. Встигніть подати заяву на участь.