Назад до каталогу статей
Новини

СТАРТУЄ ПРОЄКТ З ПРОДАЖУ УКРАЇНСЬКИХ В'ЯЗНИЦЬ НА АУКЦІОНАХ В PROZORRO.ПРОДАЖІ

08 Лютого 2021

Будівлі виправних установ продаватимуть на електронних аукціонах. Участь у яких можна буде взяти на майданчику E-Tender

Фонд державного майна, спільно з Міністерством юстиції України, розпочинають проєкт з продажу майна колишніх в'язниць. Об'єктами приватизації стануть нефункціонуючі установи виконання покарань, які знаходяться в стані консервації.

Першим виставлять на аукціон у Прозоро.Продажі об'єкт біля Києва (Ірпінський виправний центр № 132). Непрацююча виправна установа знаходиться в центрі Коцюбинського.  Об'єкт малої приватизації - це 8,3 га земельних ділянок та будівлями загальною площею 27,8 тис. м². До продажу також готується майно Львівської виправної колонії №48 та Південної виправної колонії №51 в Одесі.

Держава планує продати 27 в'язниць на аукціонах у системі Прозорро.Продажі.

Придбати майно об'єктів малої приватизації можна на електронному майданчику Е-Тендер. З активами, які реалізуються у Prozorro.Продажі можна ознайомитися тут.

Читайте також: 

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціонах з продажу державного майна або роботи на майданчику, звертайтеся до наших менеджерів E-Tender.

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Розпочався прийом заявок на участь в аукціонах з продажу майна Корпорації «Оболонь». У Prozorro.Продажі оголошено 14 лотів, на яких можна купити б/у автомобілі та спеціальну техніку. Аукціони відбудуться 25 березня.
Новини
Опубліковано 11 нових лотів з продажу майна компаній «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн». На аукціонах можна придбати спеціальну техніку: термобудки Mercedes-Benz, причепи, молоковози, а також легкові автомобілі, ціни на які суттєво знижено.
Новини
Оголошені перші аукціони з продажу спиртзаводів у 2021 році. На приватизацію виставлені Вишняківське та Дубов’язівське місця проведення діяльності ДП Укрспирт. Аукціони відбудуться 4-го та 11-го березня 2021 року. Взяти участь в аукціонах можна на майданчику E-Tender.