Назад до каталогу статей
Новини

СТОЛИЧНИЙ ГОТЕЛЬ ДНІПРО ВИСТАВЛЯЮТЬ НА ПРИВАТИЗАЦІЮ

13 Квітня 2020

Готель Дніпро, Прозорро.Продажі, Фонд держмайна (ФДМУ), приватизація готелю в Києві, мала приватизація, майно державної та комунальної власності, закон про приватизацію

Один із найпривабливіших об’єктів малої приватизації – готель «Дніпро» в Києві планують вже у квітні виставити на приватизацію. Про це заявив Фонд державного майна України. Рішення про приватизацію готелю було прийнято Урядом ще 27 листопада минулого року.

Про об’єкт приватизації – готель «Дніпро»

Готель «Дніпро» розташований у середмісті столиці. Його стартова ціна, відповідно до Закону про приватизацію, буде балансова вартість. Остання складає майже 250 млн грн.

Нагадаємо, що до об’єктів малої приватизації відноситься майно державної і комунальної власності, балансова вартість якого не перевищує 250 млн грн.

Електронний аукціон на Прозоро.Продажі

Готель «Дніпро» продаватимуть через систему Прозоро.Продажі, завдяки електронному англійському  аукціону. Такий аукціон передбачає підвищення ціни на лот.

Коли очікувати на продаж готелю «Дніпро»

Аукціон з продажу готелю «Дніпро» планували оголосити в квітні, але так як ситуація в державі змінилася - його можуть оголосити після карантину. Сьогодні поки проводять підготовку для організації аукціону, що включає фінансовий та технічний аудити. Як повідомили у ДФМУ, потенційні інвестори отримають конкретизований аналіз ринкової ситуації, що дозволить всебічно оцінити стан готелю та ринку в Києві, загалом. Взяти участь в аукціоні зможуть як українські, так і міжнародні інвестори.

Аукціон відбудеться із максимальною прозорістю та відкритістю, оскільки саме за таким принципом побудована система Прозоро.Продажі.

Про участь в аукціоні малої приватизацію у системі прозорро писали тут.

Ознайомитися з усім переліком лотів по малої приватизації Україні можна за посиланням.

Майдачник Е-Тендер є офіційним та акредитованим у системі Прозоро.Продажі. Для участі в аукціоні на приватизацію готелю «Дніпро», вам слід зареєструватися на майданчику Е-тендер. І на відповідний лот подавати цінову пропозицію. 

Якщо у вас виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику, звертайтеся до нас:

тел.: 0800 30 77 55 (безкоштовно в межах України)

044 392 36 82 / 223 68 92

або пишіть:

e-mail: support-auction@e-tender.ua

З повагою команда Е-Tender!

схожi новини

Новини
За останній місяця цього року до використання нашої платформи долучилися нові приватні компанії, що вже успішно проводять свої закупівлі
Новини
Уряд затвердив Порядок проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів великої приватизації в системі Прозорро.Продажі. У статті розповіли коротко про те, як буде проходити аукціон
Новини
Уряд вніс зміни до Постанови № 1178, яка затверджує Особливості здійснення публічних закупівель. Що це за зміни, прокоментували у статті