Назад до каталогу статей
Новини

Створити новий товар в е-каталозі Prozorro Market - інструкція від ЦЗО

04 Червень 2021

Додати свою пропозицію до вже створеного в електронному каталозі товару можна на Е-Тендер. А от створити новий товар - лише через ЦЗО. Як це зробити, дізнайтесь в інструкції

Додати новий товар в електронний каталог може лише централізована закупівельна організація (ЦЗО). Статус ЦЗО мають дві державні організації: ДП “Медичні закупівлі України” та ДУ  “Професійні закупівлі”. 

Що таке новий товар? Наприклад, до певної категорії вже внесено два товари виробників “А” і “B”, але ви хочете додати товар виробника “С”.  Це вже буде новий товар і його потрібно додавати через ЦЗО. Якщо ви хочете продавати у Прозорро.Маркет товар виробника “А” - вам потрібно лише додати свою цінову пропозицію на майданчику Е-Тендер, без створення нового товару.  

ДП “Медичні закупівлі України” підготувало інструкцію як додати новий товар медичного призначення до е-каталогу Prozorro Market . Вона буде корисною для виробників медичної та фармацевтичної продукції.

Подібну інструкцію розробили також в ДУ “Професійні закупівлі” - вона стосується товарів широкого вжитку. Алгоритм додавання товару в каталог наступний:

  • Підготувати фото товару на прозорому фоні розміром 800*800 пікселів у форматі png.
  • Заповнити відповідну Форму. На кожен окремий товар подається окрема форма. Таблиці з назвами категорій можна знайти на сайтах ЦЗО:

     - для медичних товарів;

     - для всіх інших товарів.

  •  Вказати актуальне посилання на сторінку товару на сайті виробника або на файл технічної специфікації;
  • Надіслати Форму на опрацювання до ЦЗО.

Під час заповнення форми ЦЗО рекомендують звертати увагу на формування назви товару (яка може бути простою або складною) і дотримуватися таких правил:

  • в найменуваннях з кількох слів на перше місце ставиться іменник, а потім прикметник;
  • після іменника спочатку вказується основна ознака, потім додаткова - вид упаковки, формат, вага, колір, і т.д.
  • складна назва з кількох слів, може містити базову (визначальну) характеристику;

 

Приклад 1. Як вказати назву для додавання товару (гарбузи) до категорії овочі, фрукти та горіхи (код 03220000-9).

Приклад 2. Як вказати назву для додавання товару медичного призначення до категорії системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (код 33120000-7). 

В ілюстраціях використані скріншоти системи Е-Тендер.

 Корисні матеріали:  

Якщо залишилися запитання, звертайтеся за контактами:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України),

e-mail: support@e-tender.ua

З повагою, команда Е-Tender!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Уряд затвердив Порядок проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів великої приватизації в системі Прозорро.Продажі. У статті розповіли коротко про те, як буде проходити аукціон
Новини
Уряд вніс зміни до Постанови № 1178, яка затверджує Особливості здійснення публічних закупівель. Що це за зміни, прокоментували у статті
Новини
Уряд ухвалив порядок продажу конфіскованих російських активів та майна у системі Прозоро.Продажі. Буде відкритий та абсолютно прозорий продаж такого майна