Назад до каталогу статей
Функції майданчика

ТЕХНІЧНЕ ОНОВЛЕННЯ НА МАЙДАНЧИКУ Е-ТЕНДЕР: П’ЯТЬ НОВИХ ФУНКЦІЙ

17 Липень 2020

Великий перелік технічних доопрацювань від команди розробників E-Tender. Нові функції зроблять електронний майданчик ще зручнішим. Більше в нашому релізі.

Коротко про нові доопрацювання функцій на майданчику у відео. Слухайте про головне! 

1. Додана можливість редагувати дані контактної особи замовника

Раніше, після створення закупівлі система автоматично підставляла дані контактної особи замовника з профіля замовника. Але дуже часто відповідальною за проведення конкретної закупівлі була інша уповноважена замовником особа.

Відтепер, під час редагування закупівлі контактні дані особи замовника оновлюються даними поточного користувача.

2. Повідомлення постачальнику про оформлення закупівлі у Прозорро.Маркет

Відтепер повідомлення постачальнику про оформлення закупівлі у системі Прозорро.Маркет буде відправляється відразу після формування закупівлі на майданчику Е-Тендер.

Повідомлення буде відправлене на контакт, який постачальник вказав під час розміщення своєї пропозиції у Prozorro.Market.

Раніше таке повідомлення постачальнику надсилалось лише після того, як замовник створив закупівлю і вніс дані про переможця.

3. Реалізована можливість пошуку скарг та вимог за ключовими словами

У фільтрі розділу “Вимоги/Скарги” додано нове поле для пошуку "Назва або опис", яке дозволяє зробити пошук за ключовими словами (Рис.1).

Рис.1

4. Додана можливість використання ЕЦП/КЕП при спрощеній закупівлі

Для замовника реалізована можливість використання електронного цифрового підпису переможця на етапі кваліфікації для процедур "Спрощена" і "Допорогова" (Рис. 2).

Використання підпису для такого виду публічних закупівель не є вимогою законодавства. Отже учасники процесу закупівель можуть використовувати дану можливість опціонально.

Рис.2

5. Підвищено ліміт завантаження файлів у систему Прозорро до 50 Мб

По всій системі ми збільшили ліміт розміру файлу, який може вантажити користувач з 45Мб до 50Мб.

Це стосується завантаження у всіх місцях:

  • план,
  • тендер \ лот \ позиція,
  • пропозиція (чернетка \ сама пропозиція \ масове завантаження) \ до кваліфікації \ цін за одиницю в рамкову угоду,
  • скарга \ коментар до скарги,арам
  • договора (створення \ зміна\ завершення \ розрив),
  • відповідь на запит моніторинга ДАСУ,
  • скасування тендера \ рішення переможця.
Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Функції майданчика
Команда розробників E-Tender здійснила низку доопрацювань, які пов'язані з удосконаленням роботи системи Прозорро: діє валідація мінімального кроку пониження ціни в аукціоні Prozorro, змінено принцип відліку кінцевих термінів у тендерних процедурах. Інші доопрацювання спрямовані на покращення платформи Е-Тендер
Функції майданчика
У технічному релізі розповідаємо про низку доопрацювань системи, які здійснила Команда E-Tender. Доопрацьована процедура завантаження документів до пропозиції, реалізовано автоматичне відправлення повідомлення на електронну пошту учасника тендеру та в месенджери.
Функції майданчика
Спочатку повторна оцінка пропозиції учасника, а потім підтвердження вирішення скарги. Тепер тільки така послідовність дій, якщо один із учасників аукціону поскаржився на Замовника, а Колегія АМКУ підтвердила скаргу та визначила заходи з усунення порушень. На майданчику E-Tender у найшвидші терміни реалізовано це важливе оновлення.