Назад до каталогу статей
Дайджест

ТЕХНІЧНІ ДООПРАЦЮВАННЯ E-TENDER У КВІТНІ 2021 РОКУ

06 Травня 2021

Реалізовано функціонал, який впливає на роботу замовника та постачальника: закупівля з оцінкою вартості життєвого циклу товару, обов'язковий підпис пропозиції КЕП; електронізовані критерії забезпечення тендерної пропозиції.

ProZorro

Вартість життєвого циклу товару

В закупівлі з оцінкою вартості життєвого циклу зазначається не лише вартість предмету закупівлі, а й витрати на його подальшу експлуатацію. Замовники зможуть встановлювати вимоги до постачальників щодо оцінки витрат на користування, обслуговування, утилізацію товару та захист навколишнього середовища. Новий інструмент почав діяти з 30 квітня. 

Електронні критерії для забезпечення пропозиції та виконання договору у Prozorro 

Система державних закупівель розвивається у напрямку електронізації полів тендерної документації. З 16 квітня замовник вказує вимоги щодо забезпечення пропозиції та виконання договору в електронних полях. Постачальник також має надати свою відповідь (завантажити документ) в електронному полі.

Тендерні пропозиції обов'язково підписуються електронним підписом 

Для всіх видів конкурентних закупівель відтепер є обов’язковим накладання КЕП або УЕП на пропозицію, яка подається на тендер. Вимога діє в системі Прозорро з 12 квітня 2021 року і є не обов'язковою лише для допорогових закупівель та для пропозицій учасників-нерезидентів.

 мал.1

Впроваджено швидкий метод завантаження та передачі документів до ЦБД Прозоро  

Відтепер завантаження документів до тендерної пропозиції та передача документів до ЦБД Прозоро відбувається майже миттєво. Наші розробники удосконалили метод експорту файлів.  Статус “експортовано” означає, що документ вже зареєстрований і поданий до пропозиції. (мал.2).

мал.2

Завантаження документів на етапі створення закупівлі для замовника

Функціонал завантаження документів до тендеру, лоту чи позиції перенесений на сторінку створення закупівлі. Тепер окрема вкладка додавання документів "Додати документи" застосовується до всіх типів закупівель. (мал.3)

мал.3

Prozorro Market

Масова активація/деактивація пропозицій в Prozorro Market для постачальника

Реалізовано меню “Змінити статус” у вкладці “Мої пропозиції”, що дозволяє продавцеві швидко редагувати статус уже розміщених пропозицій на полицях державного інтернет-магазину. При натисканні “Змінити статус" (мал.4) у користувача відкривається вибір: - Активувати/ Деактивувати пропозиції.

мал.4

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.