Назад до каталогу статей
Функції майданчика

Технічні доопрацювання Е-Тендер в частині роботи постачальників Прозоро

04 Січня 2023

Функціональні покращення особистого кабінета учасника на електронному майданчику E-Tender

Відбулося перше в цьому році технічне оновлення на майданчику, в результаті якого учасники отримали додаткові функції при роботі із закупівлями Прозорро. 

В фільтрі пошуку тендерів тепер можна задати параметр, що дозволяє вибирати закупівлі із вказанням кількості днів для постоплати 

Якщо встановити числове значення в даному полі, то в результатах пошуку будуть відображені закупівлі, в яких є хоча б одна умова з післяоплатою і кількість днів в тендері менше або дорівнює обраному значенню (мал. 1). 

Мал. 1 

Підписання документів переможця. 

На етапі кваліфікації, для учасника реалізована можливість підписувати кожен завантажений документ окремо прямо на майданчикуТаке доопрацювання обумовлено тим, що замовники інколи прямо передбачають дану умову, коли потрібно окремо підписувати кожен документ, а не масове підписання. Оновлення вже працює для функцій АНЦ, 24 години та коли учасником завантажуються документи переможця 

Також було додано можливість завантажувати спочатку чернетку документа, після цього її експортувати. 

 Мал. 2 

Доопрацювання функції подачі пропозиції. 

На формі створення пропозиції ми додали кнопку “Підписати КЕП і подати пропозицію”. Після формування та заповнення всіх обов’язкових полів, тепер користувач може вчинити наступні дії із пропозицією (мал. 3): 

  • підписати чернетку та залишити пропозицію в статусі чернетки. 

  • обрати “Підписати КЕП і подати пропозицію”. В такому випадку після проходженні процедури накладання КЕП пропозиція буде автоматично активована. Тобто, дана кнопка виконуватиме дві функції 

  • Можна як і раніше тільки зберегти чернетку і лишити її в такому стані, поки часник не буде готовий реєструвати пропозицію на ЦБД. 


Якщо у вас виникатимуть питання по роботі із новими функціями або ж ви хочете залишити побажання щодо реалізації додаткових, тоді чекаємо вас із зверненнями на номер телефону 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Функції майданчика
Доопрацювання стосуються можливості додавання проекту договору при публікації запиту цінових пропозицій, оновлений список типів документів при створенні закупівлі та функція щодо відображення статусу завантажених документів переможця.
Функції майданчика
Постанова КМУ №1178 визначила основні види публічних закупівель та ввела нову процедуру — «Відкриті торги з особливостями», які на цей час стануть основним видом закупівельних процедур. Детальніше про технічні зміни на майданчику розповідаємо у цій статті.
Функції майданчика
Розвиваємо технічну складову нашого майданчика, а тому раді представити чергові доопрацювання