Назад до каталогу статей
Функції майданчика

ТЕХНІЧНІ ОНОВЛЕННЯ НА МАЙДАНЧИКУ E-TENDER: ТРИ ВАЖЛИВИХ ДООПРАЦЮВАННЯ

07 Серпня 2020

Команда розробників E-Tender здійснила низку доопрацювань: у процедурі спрощеної закупівлі договір підписується відразу без дводенного періоду оскарження; реалізовано пошук вимог та скарг по назві і по опису; з'явилась можливість ручного редагування даних контактної особи.

Прибрані обмеження щодо оскарження та валідації договору при спрощених закупівлях 

Для процедури спрощеної закупівлі тепер відсутні обмеження щодо “дати підписання договору”. Раніше активувати такий договір можна було не раніше ніж за 2 робочі дні після визначення переможця. Відтепер договір можна активувати одразу після того як переможець визначений.

Доопрацювання спрямоване на реалізацію вимог нової редакції закону “Про публічні закупівлі”, норми якого не передбачають оскарження контракту для спрощених закупівель, після того як замовник визначив переможця.

Оптимізовано пошук скарг та вимог за ключовими словами

У фільтрі розділу “Вимоги/Скарги” раніше було додано нове поле для пошуку "Назва або опис", яке дозволяє зробити пошук за ключовими словами (Рис.1). Наразі ми зробили результати більш релевантними, додали можливість пошуку за частковим співпадінням.

Рис.1

З'явилась можливість ручного редагування даних контактної особи на сторінці тендеру 

Користувачі отримали можливість вносити актуальні дані про контактну особу для кожного окремого тендеру. Це можна зробити вже на етапі створення закупівлі. Але й пізніше, якщо виникає потреба, дані про контактну особу можна буде відредагувати.

Відзначимо, що при створенні нової закупівлі поля (за замовчуванням) заповнюються інформацією з картки користувача. Тепер їх можна відредагувати натиснувши кнопку “редагувати” (Рис.2). Система дозволяє змінювати поля: ПІБ, контактний e-mail, адресу сайту користувача, номери телефону та факсу.

Рис.2

Нагадуємо, на майданчику нещодавно був ще ряд важливих оновлень для користувачів. Деталі тут.

Якщо залишилися запитання, звертайтеся до наших менеджерів.

З повагою команда Е-Tender!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Функції майданчика
У технічному релізі розповідаємо про низку доопрацювань системи, які здійснила Команда E-Tender. Доопрацьована процедура завантаження документів до пропозиції, реалізовано автоматичне відправлення повідомлення на електронну пошту учасника тендеру та в месенджери.
Функції майданчика
Спочатку повторна оцінка пропозиції учасника, а потім підтвердження вирішення скарги. Тепер тільки така послідовність дій, якщо один із учасників аукціону поскаржився на Замовника, а Колегія АМКУ підтвердила скаргу та визначила заходи з усунення порушень. На майданчику E-Tender у найшвидші терміни реалізовано це важливе оновлення.
Функції майданчика
Великий перелік технічних доопрацювань від команди розробників E-Tender. Нові функції зроблять електронний майданчик ще зручнішим. Більше в нашому релізі.