Назад до каталогу статей
Функції майданчика

ТЕХНІЧНІ ОНОВЛЕННЯ НА МАЙДАНЧИКУ E-TENDER: ТРИ ВАЖЛИВИХ ДООПРАЦЮВАННЯ

07 Серпня 2020

Команда розробників E-Tender здійснила низку доопрацювань: у процедурі спрощеної закупівлі договір підписується відразу без дводенного періоду оскарження; реалізовано пошук вимог та скарг по назві і по опису; з'явилась можливість ручного редагування даних контактної особи.

Прибрані обмеження щодо оскарження та валідації договору при спрощених закупівлях 

Для процедури спрощеної закупівлі тепер відсутні обмеження щодо “дати підписання договору”. Раніше активувати такий договір можна було не раніше ніж за 2 робочі дні після визначення переможця. Відтепер договір можна активувати одразу після того як переможець визначений.

Доопрацювання спрямоване на реалізацію вимог нової редакції закону “Про публічні закупівлі”, норми якого не передбачають оскарження контракту для спрощених закупівель, після того як замовник визначив переможця.

Оптимізовано пошук скарг та вимог за ключовими словами

У фільтрі розділу “Вимоги/Скарги” раніше було додано нове поле для пошуку "Назва або опис", яке дозволяє зробити пошук за ключовими словами (Рис.1). Наразі ми зробили результати більш релевантними, додали можливість пошуку за частковим співпадінням.

Рис.1

З'явилась можливість ручного редагування даних контактної особи на сторінці тендеру 

Користувачі отримали можливість вносити актуальні дані про контактну особу для кожного окремого тендеру. Це можна зробити вже на етапі створення закупівлі. Але й пізніше, якщо виникає потреба, дані про контактну особу можна буде відредагувати.

Відзначимо, що при створенні нової закупівлі поля (за замовчуванням) заповнюються інформацією з картки користувача. Тепер їх можна відредагувати натиснувши кнопку “редагувати” (Рис.2). Система дозволяє змінювати поля: ПІБ, контактний e-mail, адресу сайту користувача, номери телефону та факсу.

Рис.2

Нагадуємо, на майданчику нещодавно був ще ряд важливих оновлень для користувачів. Деталі тут.

Якщо залишилися запитання, звертайтеся до наших менеджерів.

З повагою команда Е-Tender!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Функції майданчика
Доопрацювання стосуються можливості додавання проекту договору при публікації запиту цінових пропозицій, оновлений список типів документів при створенні закупівлі та функція щодо відображення статусу завантажених документів переможця.
Функції майданчика
Функціональні покращення особистого кабінета учасника на електронному майданчику E-Tender
Функції майданчика
Постанова КМУ №1178 визначила основні види публічних закупівель та ввела нову процедуру — «Відкриті торги з особливостями», які на цей час стануть основним видом закупівельних процедур. Детальніше про технічні зміни на майданчику розповідаємо у цій статті.