Назад до каталогу статей
Функції майданчика

Технічні оновлення та доопрацювання на майданчику E-Tender

10 Жовтня 2022

На нашому електронному майданчику для здійснення держзакупівель Прозорро були проведені доопрацювання як за вимогою ДП “Прозоро” так і в результаті опрацьованих побажань від користувачів.

Створення закупівлі з плану в оголошення

Нова функціональність - це результат звернень замовників із побажаннями покращити роботу майданчика. Тепер всю інформацію з плану можна буде перенести на сторінку створення оголошення закупівлі.  

На майданчику на формі перегляду плану додано кнопку “Створити закупівлю”.

Раніше в закупівлю переносився тільки ідентифікатор плану і автоматично перевірялась відповідність кодів CPV.  

Зараз в закупівлю будуть переноситись наступні поля:

  • “Конкретна назва” в плані переноситься в “Узагальнена назва закупівлі”;
  • “Очікувана вартість”;
  • “Валюта”;
  • Коди CPV та додаткові коди переносяться в “Позиції” закупівлі;
  • Адреса замовника з плану переноситься в позицію в адресу поставки;
  • Якщо в плані є декілька номенклатур - відповідно стільки створюється позицій в закупівлі і відповідно з кожної номенклатури у позиції переносяться дані.

Такими функціями демонструємо результат злагодженої роботи Замовник-Майданчик. Тому, чекаємо на нові побажання від вас щодо підвищення ефективності як самого майданчика так і всієї команди Е-Тендер в цілому.

Спрощені закупівлі. Зміна логіки відповіді на запитання/вимогу (обов’язкове доопрацювання від Prozorro)

В тендерах типу “Спрощена закупівля” впроваджені наступні зміни:

  • додана можливість відповіді на запитання під час подачі пропозицій;
  • відповідати на вимогу тепер можна після закінчення періоду уточнень ще один повний календарний день, навіть якщо почався період “очікування пропозицій”.

На формі перегляду закупівлі виведено дату, по яку Замовник може відповісти на вимогу. Майданчик буде показувати відповідну дату при наявності хоча б однієї вимоги.

1

Запит цінової пропозиції в Prozorro Market (обов’язкове доопрацювання від Prozorro)

Прибрано можливість відміни закупівлі типу “запит ціни пропозиції” в статусі "Не активована закупівля". Тепер запит в такому статусі можна буде тільки активувати.

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support@e-tender.uaЗацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Функції майданчика
Доопрацювання стосуються можливості додавання проекту договору при публікації запиту цінових пропозицій, оновлений список типів документів при створенні закупівлі та функція щодо відображення статусу завантажених документів переможця.
Функції майданчика
Функціональні покращення особистого кабінета учасника на електронному майданчику E-Tender
Функції майданчика
Постанова КМУ №1178 визначила основні види публічних закупівель та ввела нову процедуру — «Відкриті торги з особливостями», які на цей час стануть основним видом закупівельних процедур. Детальніше про технічні зміни на майданчику розповідаємо у цій статті.