Назад до каталогу статей
Функції майданчика

Технічні зміни на E-Tender: що нового на Prozorro та майданчику

06 Березня 2023

Продовжуємо тримати технічний фронт та займатися покращенням роботи як нашого майданчика так і системи публічних закупівель Прозоро в цілому. Які доопрацювання на майданчику реалізувала наша команда читайте далі в статті.

Зміна зовнішнього вигляду веб-сторінок Prozorro Market

Електронні каталоги Прозоро Маркет продовжують набирати популярності та все більше залучати замовників до роботи з ними. Наші користувачі діляться побажаннями та зауваженнями щодо зручності роботи із запитами ціни пропозицій та прямими замовленнями. Опрацювавши всі звернення, ми провели технічні роботи щодо оптимізації електронних форм відображення інформації на таких сторінках:

1


Замовляйте навчання по роботі із запитами цінових пропозицій

Порівняння старої та нової форми сторінок

Сторінка каталогу

  1  1


Сторінка групи категорій


1  1


Сторінка товару

   


Сторінка створення пропозиції


   1


Сторінка редагування пропозиції


1   1


Створення замовлення в корзині


1   1


Сторінка розділу "Мої пропозиції"


   


Сторінка розділу "Мої замовлення"


1   1


Сторінка розділу "Оголошені відбори"


1   1


Корзина покупок замовника в електронних каталогах: покращена логіка роботи

Тепер все що користувач додає в корзину буде зберігатись в кабінеті на майданчику, навіть якщо замовник вийде з кабінету.

Як це працюватиме. Якщо користувач додає нове замовлення або змінює старе, воно зберігатиметься до тих пір поки користувач не зробить закупівлю із створеного замовлення чи не видалить додане замовлення із корзини.

Опціональне (не обов’язкове) додавання контактних даних при публікації плану

В замовника тепер є можливість прибирати дані з таких полів як “Область”, "Місто", “Вулиця, будинок”, “Поштовий індекс” як в розділі “Замовник” так і в розділі “Закупівельник”.

1

1

Доопрацювання також стосується і роботи із завантаженням планів через шаблон Excel файлу.

Працює це наступним чином. Поля для заповнення даних по Закупівельнику знаходяться на формі Excel. Якщо їх не заповнювати, тоді в Прозорро не будуть передаватися ці дані.

Після створення чернетки планів можна відкрити план на редагування та видалити контакти Замовника з плану. Тоді в Прозорро не буде контактних даних ні Закупівельника, ні Замовника.

Як завантажувати плани з Excel та економити свій час читайте в нашій текстовій інструкції.

З питань роботи зазначених функцій та щодо розробки нових, звертайтеся за телефоном 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України) або пишіть на support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Функції майданчика
Відбулося технічне оновлення на Прозоро в частині роботи замовників із відкритими торгами. Як нові зміни вплинули на роботу описано в даній статті.
Функції майданчика
Доопрацювання стосуються можливості додавання проекту договору при публікації запиту цінових пропозицій, оновлений список типів документів при створенні закупівлі та функція щодо відображення статусу завантажених документів переможця.
Функції майданчика
Функціональні покращення особистого кабінета учасника на електронному майданчику E-Tender