Назад до каталогу статей
Дайджест

Тендерні майданчики України - за яким принципом обрати

02 Липень 2019

Коротко про систему Прозоро та тендерні майданчики

ТЕНДЕРНИЙ МАЙДАНЧИК – ЗА ЯКИМ ПРИНЦИПОМ ОБРАТИ


Ось вже який рік поспіль система Прозоро себе підтверджує як надійний, функціонально розвинутий інструмент для проведення тендерів. Але, сама собою існувати вона не може і, тільки завдяки тендерним майданчикам організатор (замовник) тендера або покупець (учасник) можуть реалізувати свої можливості та права у системі.

Електронних майданчиків в Україні чимало. Але ще менше тих, що є справжніми рекордсменами за кількістю зареєстрованих користувачів, проведених успішно торгів. Та ще менше тих, які пропонують необхідні технічні, інформаційні та інноваційні можливості та ще й індивідуальний підхід щодо свого клієнта. Ось одним із таких  лідерів на ринку електронної комерції є майданчик Е-Тендер.UA.

Майданчик слідує принципам, закладених системою для проведення публічних закупівель, зокрема, таким, як: економія коштів, прозорість закупівель, зменшення корупції.

Окрім того, входить до єдиної системи електронних закупівель і проводить свою діяльність відкрито, надаючи безперешкодний доступ до інформації про будь-який тендер. Єдиною умовою для цього є реєстрація на ньому.

Для замовників (організаторів) торгів користування майданчиком – безоплатне, а ось для учасників – на комерційних засадах. Тарифи за послуги майданчиків затвердив Уряд постановою №166  ще у 2016-му.

Дуже часто думають, що майданчики системи ProZorro використовують виключно для проведення закупівель за бюджетні кошти. Але це не так. Майданчик надає можливість організовувати і комерційні торги. 

Окрім цього, майданчики має ще й безліч інших сервісів та функцій, які забезпечують користувачеві зручність та оперативність у системі:

  • швидкий та зручний пошук тендерів https://e-tender.ua/training-tenders/postachalnikam-1/poshuk-zakupivel-na-majdanchiku-37 Пошук можете робити за ключовими словами або замовником, за кодом CPV, статусом, регіоном, сумою закупівлі.
  • на майданчику можете сформувати свій список найкращих на свій смак торгів  https://e-tender.ua/training-tenders/postachalnikam-1/funkciya-obrani-zakupivli-66
  • є можливість також налаштувати підписку на тендера. Ось, скажімо, ви хочете бути в курсі  нових тендерів у системі за вказаними параметрами та відслідковувати цікаві пропозиції організаторів торгів. Саме це і можете отримувати на електронну пошту, налаштувавши підписку https://e-tender.ua/training-tenders/postachalnikam-1/nalashtuvannya-pidpiski-na-tenderi-36
  • Також цікавою функцією на майданчику є «Працівники компанії». Ще один інструмент управління діяльністю вашою компанією, за допомогою якого можна здійснювати управління торгами та правами працівників з одного кабінету. У «Працівниках компанії» для бізнеса є дві ролі з різними правами й зобов’язаннями: головна особа та учасник. https://e-tender.ua/training-tenders/postachalnikam-1/pracivniki-kompaniyi-45
  • На майданчику у бізнеса є ще й можливість моніторити ринок, а також відслідковувати власну результативність та активність конкурентів у роботі з тендерами на ProZorro. https://e-tender.ua/training-tenders/postachalnikam-1/provedennya-analizu-rinku-ta-formuvannya-zvitiv-56

І ще одним важливим питанням у діяльності майданчика є підтримка користувача. Для нас важливо не залишити вас після, наприклад, подачі своєї пропозиції на одинці із системою. Ми сповідуємо індивідуальний підхід до кожного користувача, враховуємо специфіку діяльності кожної компанії та надаємо фахові відповіді та допомогу під час роботи на майданчику чи участі в аукціонах.

Інструкція «Реєстрація та авторизація Постачальника на «Е-Тender.UA» https://e-tender.ua/training-tenders/postachalnikam-1/reyestraciya-ta-avtorizaciya-postachalnika-na-e-tenderua-34

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.