Назад до каталогу статей
Дайджест

Тепер можна не вказувати місцезнаходження замовника в звітах про договір про закупівлю, укладених без використання електронної системи закупівель Прозоро

15 Вересня 2022

На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ

Чому виникла потреба в доопрацюванні системи

Таке технічне оновлення обумовлене внесеними змінами до Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон), в яких йдеться про те, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні в разі здійснення замовником закупівлі без використання електронної системи закупівель, за умови що вартість закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня укладення такого договору.

Замовники можуть не публікувати інформацію про своє місцезнаходження та/або місцезнаходження постачальників (виконавців робіт та надавачів послуг), та/або місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг, якщо поширення такої інформації несе ризики для безпеки замовника та/або постачальників (виконавців робіт та надавачів послуг).

Тобто, як бачимо із формулювання Закону, це право замовника, а не обов’язок. В системі це так і реалізовано, як можливість обрати відповідну опцію.

Як зміни реалізовано на Е-Тендер

Форма створення звіту

При виборі даної опції, блок з інформацією про замовника в частині його місцезнаходження відображатиме лиш “Україна”. Раніше в звітах автоматично підтягувалася інформація з особистих даних про замовника, що була вказана ним в особистому кабінеті при реєстрації на майданчику.

Інформація про замовника без вказання його місцезнаходження

Звертаємо увагу, що звіт має бути опублікований не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня укладення договору.

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support@e-tender.ua


Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.
Дайджест
Головні оновлення для постачальників на E-Tender у травні 2022 року