Назад до каталогу статей
Корисні статті

ТОП НАЙПОШИРЕНІШИХ ЗАПИТАНЬ ВІД УЧАСНИКІВ ЩОДО КРИТЕРІЇВ ДОБРОЧЕСНОСТІ НА E-TENDER

19 Січня 2021

Потрібно розібратись із практичним застосуванням функціоналу майданчику Е-Тендер щодо встановлення вимог по критеріям доброчесності? Тоді вам слід переглянути відео, яке ми підготували.

Критерії доброчесності були електронізовані нещодавно. Постачальники, подаючі документи для участі у тендері, зобов'язані підтверджувати свою відповідність вимогам (непричетність до вчинення корупційних та економічних злочинів), які викладені у статті 17 Закону “Про публічні закупівлі”. Відбувається це шляхом заповнення електронних полів.

Команда E-Tender підготувала для вас інтерактивні відповіді на найчастіші запитання постачальників. Відповіді підготовлені на основі звернень до нашої служби підтримки. У нашому ролику ви дізнаєтесь:

  • як правильно експортувати документи в систему?
  • коли потрібно додавати опис до відповідного критерію?
  • чи можна завантажити усі підтверджуючі документи в одному файлі?
  • інші запитання.

Матеріал вже розміщений на нашому ютуб-каналі.


Корисні матеріали:

Якщо потрібна консультація щодо участі у публічних закупівлях на майданчику Е-Тендер, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України),

e-mail: support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
В електронному каталозі Prozorro Market з’явилося кілька десятків нових категорій. Тобто, нових можливостей для вашого бізнесу. Продавати державі вигідно, адже школи, садки й лікарні мають працювати і в кризу, і в карантин. Тому бізнес, який продає державі, має стабільний ринок збуту та гарантований дохід. Сьогодні ринок державних закупівель на Prozorro Market сягає 160 млн гривень. А торгувати тут може кожен, хто пройшов кваліфікацію.
Корисні статті
Заявки на акредитацію до е-каталогу Прозорро Маркет подаються через електронні майданчики. Як знайти потрібний відбір на Е-Тендер та підтвердити свою кваліфікацію, дізнайтесь у нашому матеріалі.
Корисні статті
На які характеристики державного об'єкту нерухомості найбільше звертають увагу орендарі