Назад до каталогу статей
Корисні статті

ТОП НАЙПОШИРЕНІШИХ ЗАПИТАНЬ ВІД УЧАСНИКІВ ЩОДО КРИТЕРІЇВ ДОБРОЧЕСНОСТІ НА E-TENDER

19 Січня 2021

Потрібно розібратись із практичним застосуванням функціоналу майданчику Е-Тендер щодо встановлення вимог по критеріям доброчесності? Тоді вам слід переглянути відео, яке ми підготували.

Критерії доброчесності були електронізовані нещодавно. Постачальники, подаючі документи для участі у тендері, зобов'язані підтверджувати свою відповідність вимогам (непричетність до вчинення корупційних та економічних злочинів), які викладені у статті 17 Закону “Про публічні закупівлі”. Відбувається це шляхом заповнення електронних полів.

Команда E-Tender підготувала для вас інтерактивні відповіді на найчастіші запитання постачальників. Відповіді підготовлені на основі звернень до нашої служби підтримки. У нашому ролику ви дізнаєтесь:

  • як правильно експортувати документи в систему?
  • коли потрібно додавати опис до відповідного критерію?
  • чи можна завантажити усі підтверджуючі документи в одному файлі?
  • інші запитання.

Матеріал вже розміщений на нашому ютуб-каналі.


Корисні матеріали:

Якщо потрібна консультація щодо участі у публічних закупівлях на майданчику Е-Тендер, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України),

e-mail: support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
Що таке велика приватизація, як працюють онлайн торги у Прозорро Продажі. Які умови участі в торгах великої приватизації. Лоти великої приватизації. Електронні торги великої приватизації на майданчику Е-Тендер
Корисні статті
Як учасникам Прозорро подати тендерну пропозицію на тендер, який обсяг інформації та вимоги до оформлення у воєнний час. Які права учасника у відкритих торгів з особливостями та що врахувати при подачі документів пропозиції
Корисні статті
До вашої уваги - інтерв'ю з Наталею Шимко, заступницею директора ДП “Прозорро”. Закупівельнику про закупівлі в електронному каталозі, законність такого способу, отримання потрібного товару та інші важливі нюанси закупівлі - послухаєте в нашій розмові, яку провела Іванна Занюк, директорка із розвитку публічних закупівель на Е-Тендер.