Назад до каталогу статей
Корисні статті

ТОП НАЙПОШИРЕНІШИХ ЗАПИТАНЬ ВІД ЗАМОВНИКІВ ЩОДО КРИТЕРІЇВ ДОБРОЧЕСНОСТІ НА E-TENDER

20 Січня 2021

Плануєте оголосити тендер і не знаєте як правильно заповнити електронні поля по критеріям доброчесності? Наше відео допоможе вам розібратись з функціоналом майданчику Е-Тендер.

Замовники, на етапі оголошення тендера, мають вказати вимоги до постачальників щодо критеріїв доброчесності (непричетність до вчинення корупційних та економічних злочинів), які викладені у статті 17 Закону “Про публічні закупівлі”. Самі критерії були нещодавно переведені в електронний формат - наразі це електронні поля на майданчику Е-Тендер. Новий функціонал потрібно освоїти.

Команда E-Tender підготувала для вас інтерактивні відповіді на найчастіші запитання замовників, що звертались до нашої служби підтримки. У відеоролику ви дізнаєтесь:

  • чи може замовник не вимагати підтверджуючих документів по ст.17 Закону “Про публічні закупівлі”?
  • чи потрібно вказувати в тендерній документації вимоги по статті 17?
  • чому в системі можна обрати лише українську мову?
  • інші запитання.

Матеріал вже розміщений на нашому ютуб-каналі.


Корисні матеріали:

Якщо потрібна консультація щодо участі у публічних закупівлях на майданчику Е-Тендер, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України),

e-mail: support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
У держави можна придбати різне майно. У переліку і Skoda Octavia за 9 тис гривень, і єдиний майновий комплекс за 14 млн, проте у центрі столиці. Покупцем чи інвестором може стати кожний, вважають у регіональному відділенні Фонду держмайна по місту Києву. Дізнайтесь про найцікавіші лоти, що виставлять на аукціони Prozorro.Продажі у 2021 році
Корисні статті
Підприємці можуть орендувати державну чи комунальну нерухомість на прозорих аукціонах. Команда E-Tender підготувала відео-інструкцію, яка допоможе вам у пошуку потрібного приміщення. Ви також дізнаєтесь, як подати свою пропозицію на аукціон у Prozorro.Продажі та укласти угоду з орендодавцем.
Корисні статті
Розміщення товару на “полиці” Прозорро Маркет. Як це зробити на майданчику Е-Тендер