Назад до каталогу статей
Новини

Тренінг: Нове в законодавстві про публічні закупівлі Prozorro. Розпочато реєстрацію

20 Серпня 2020

Нова редакція закону про публічні закупівлі багато змінила у роботі замовників. Розробка тендерної документації, підстави для її відхилення, нові підходи щодо оскарження, використання системи Prozorro при допорогових закупівлях, електронний каталог у Прозорро.Маркет та багато іншого. Отримайте систематизовану інформацію по всім новаціям від фахівців ДУ “Професійні закупівлі” на практичному тренінгу, який відбудеться 10.09.2020

Десятого вересня 2020 року відбудеться онлайн тренінг для замовників «Нове в законодавстві про публічні закупівлі», на якому розглянуть основні зміни у Законі «Про публічні закупівлі», що відбулися в цьому році.  Акцент буде зроблено на практичному застосуванні нових положень законодавства.

Тренінг проводитимуть уповноважена особа ДУ “Професійні закупівлі” Ніна Абаімова та практикуючий консультант з питань публічних закупівель Денис Левченко.

Програма тренінгу розбита на тематичні блоки:

  1. Огляд основних змін у Законі «Про публічні закупівлі»
  2. Уповноважена особа як альтернатива тендерному комітету (нові вимоги до складання тендерної документації; кваліфікаційні критерії процедури закупівлі; підстави для відмови в участі тощо у процедурі закупівлі тощо);
  3. Розгляд тендерних пропозицій Учасників (нові підстави для відхилення, АНЦ, виправлення помилок протягом 24 годин);
  4. Спрощені закупівлі (етапи проведення, оголошення процедури тощо);
  5. Переговорна процедура закупівлі (порядок і підстави застосування);

Під час тренінгу будуть розібрані ситуації з практики розгляду скарг Постійно діючою адміністративною колегією Антимонопольного комітету України, зокрема такі нюанси оскарження процедур закупівлі:

відкликання скарги, відміна тендера, переговорної процедури закупівлі під час оскарження процедур закупівлі строки оскарження;

особливості роботи електронної системи Прозоро у зв’язку з оскарженням;

практичні питання виконання рішень Органу оскарження Замовниками та відповідальність за їх невиконання.

Реєстрація на тренінг

Деталі інформації по заходу

Більше дізнатися про новації у сфері публічних закупівель можна у наших матеріалах:


Для того, щоб прийняти участь у тендерах або почати їх публікувати потрібно пройти реєстрацію  на майданчику E-Tender. Якщо у вас залишились питання, звертайтеся до наших менеджерів.

 

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Придбати бурштин Держсховища тепер можна лише через аукціони Прозорро.Продажі та Е-Тендер. Розповідаємо, як прийняти участь в аукціоні та купити бурштин, офіційно і без обмежень.
Новини
Проект Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Новини
В статті розглянуті можливі випадки, при яких в замовників може не бути технічної можливості використання Prozoro та яким чином це документально підтвердити