Назад до каталогу статей
Корисні статті

ТРИ ПРОСТИХ СПОСОБИ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ДОСВІДУ ПОСТАЧАЛЬНИКА У PROZORRO MARKET

03 Квітня 2020

Прозорро.Маркет, майданчик Е-Тендер, допорогові закупівлі, спрощені закупівлі, закупівлі через електронні каталоги, система Prozorro, закупівлі товарів для боротьби із коронавірусом, експрес-тести для діагностики коронавірусу COVID-19

Про переваги участі та представлення свого товару в електронному каталозі, вже для усіх очевидні. Ви – постачальник, після кваліфікації, обираєте свою категорію товарів, роміщуєте їх у системі Прозоро.Маркеті. Ваші товари в каталозі гарантовано будуть бачити усі замовники країни. Тобто, ви один раз проходте кваліфікацію, а далі просто очікуєте на замовлення.  

Тепер стати постачальником у Прозоро.Маркеті стало ще простіше. Так, адміністратор електронного каталогу – ДУ «Професійні закупівлі», змінив спосіб підтвердження досвіду постачальників й полегшив кваліфікацію учасників.

Відтепер для роботи в електронному каталозі Прозорро.Маркет, постачальник заповнює заяву-приєднання. А досвід підтверджує  одним із таких трьох способів:
СПОСІБ 1

Так, приєднатися до Прозоро.Маркета зможуть ті постачальники, які вже є постачальниками у Prozorro та мають не менш, ніж 10 виконаних аналогічних договорів. В заяві-приєднанні зазначте про це. А працівники ДУ «Професійні закупівлі» проведуть необхідну перевірку даних.

СПОСІБ 2

Постачальник надсилає до адміністратора е-каталогу скановані або електронні копії 20-ти видаткових накладних. Які мають бути із відмітками сторін, які підтверджують факт постачання товарів у період протягом поточного року та/або попереднього звітного року.

СПОСІБ 3

Постачальник надсилає реєстратору ДУ «Професійні закупівлі» реєстр податкових накладних або податкові накладні. Кількість накладних протягом поточного року та/або попереднього звітного року має становити не менше ніж 20.

Постачальники, ми також нагадуємо про те, що у Прозорро.Маркет можна подавати товари, що є необхідними для запобігання та боротьби з вірусом COVID-19. Відповідна категорія товарів з’явилася в електронному каталозі - експрес-тести для діагностики коронавірусу COVID-19 в категорії «Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання».

Детальніше про кваліфікацію в електронному каталозі через ДУ «Професійні закупівлі»: договір про взаємодію, перелік категорій товарів, тут.

У Прозорро.Маркет замовники купують товари, вартість яких не перевищує 200 тис. грн. З 19 квітня цього року, у зв’язку із введенням у дію нового закону «Про публічні закупівлі»,  це стане найпоширеніша альтернатива для проведення спрощених (допорогових) закупівель. 

Тож, додавайтеся до каталогу та ставайте надійним постачальником для нашої держави!

Якщо будуть запитання, телефонуйте: 044 392 36 82 / 223 68 92

або пишіть:

e-mail: support@e-tender.ua.

З повагою команда Е-Тендер!

схожi новини

Корисні статті
З червня діє новий порядок визначення предмета закупівлі, який був затверджений наказом № 708 Мінекономіки. У замітці розібрали його основні зміни для замовників.
Корисні статті
В умовах карантину багато підприємств зіткнулися із загрозою неплатоспроможності. Щоб не допустити знищення бізнесу в складних умовах, були розроблені зміни до Кодексу з процедур банкрутства. Законопроект № 3322 (в якому виписані ці зміни) був прийнятий ВРУ 18 червня та очікує на підпис Президента. Якщо зміни, найближчим часом будуть введені в дію, то процедуру банкрутства “поставлять на паузу”. Які послаблення отримає бізнес? Розглянемо детальніше найголовніші новації законодавчої ініціативи.
Корисні статті
Нова редакція закону “Про публічні закупівлі” примусить замовників уважніше дотримуватися процедури визначення переможця електронного тендеру з державних закупівель. Тепер не можна необгрунтовано відмінити торги після того, як переможець вже визначений.