Назад до каталогу статей
Корисні статті

ТРИ ПРОСТИХ СПОСОБИ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ДОСВІДУ ПОСТАЧАЛЬНИКА У PROZORRO MARKET

03 Квітня 2020

Прозорро.Маркет, майданчик Е-Тендер, допорогові закупівлі, спрощені закупівлі, закупівлі через електронні каталоги, система Prozorro, закупівлі товарів для боротьби із коронавірусом, експрес-тести для діагностики коронавірусу COVID-19

Про переваги участі та представлення свого товару в електронному каталозі, вже для усіх очевидні. Ви – постачальник, після кваліфікації, обираєте свою категорію товарів, роміщуєте їх у системі Прозоро.Маркеті. Ваші товари в каталозі гарантовано будуть бачити усі замовники країни. Тобто, ви один раз проходте кваліфікацію, а далі просто очікуєте на замовлення.  

Тепер стати постачальником у Прозоро.Маркеті стало ще простіше. Так, адміністратор електронного каталогу – ДУ «Професійні закупівлі», змінив спосіб підтвердження досвіду постачальників й полегшив кваліфікацію учасників.

Відтепер для роботи в електронному каталозі Прозорро.Маркет, постачальник заповнює заяву-приєднання. А досвід підтверджує  одним із таких трьох способів:
СПОСІБ 1

Так, приєднатися до Прозоро.Маркета зможуть ті постачальники, які вже є постачальниками у Prozorro та мають не менш, ніж 10 виконаних аналогічних договорів. В заяві-приєднанні зазначте про це. А працівники ДУ «Професійні закупівлі» проведуть необхідну перевірку даних.

СПОСІБ 2

Постачальник надсилає до адміністратора е-каталогу скановані або електронні копії 20-ти видаткових накладних. Які мають бути із відмітками сторін, які підтверджують факт постачання товарів у період протягом поточного року та/або попереднього звітного року.

СПОСІБ 3

Постачальник надсилає реєстратору ДУ «Професійні закупівлі» реєстр податкових накладних або податкові накладні. Кількість накладних протягом поточного року та/або попереднього звітного року має становити не менше ніж 20.

Постачальники, ми також нагадуємо про те, що у Прозорро.Маркет можна подавати товари, що є необхідними для запобігання та боротьби з вірусом COVID-19. Відповідна категорія товарів з’явилася в електронному каталозі - експрес-тести для діагностики коронавірусу COVID-19 в категорії «Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання».

Детальніше про кваліфікацію в електронному каталозі через ДУ «Професійні закупівлі»: договір про взаємодію, перелік категорій товарів, тут.

У Прозорро.Маркет замовники купують товари, вартість яких не перевищує 200 тис. грн. З 19 квітня цього року, у зв’язку із введенням у дію нового закону «Про публічні закупівлі»,  це стане найпоширеніша альтернатива для проведення спрощених (допорогових) закупівель. 

Тож, додавайтеся до каталогу та ставайте надійним постачальником для нашої держави!

Якщо будуть запитання, телефонуйте: 044 392 36 82 / 223 68 92

або пишіть:

e-mail: support@e-tender.ua.

З повагою команда Е-Тендер!

схожi новини

Корисні статті
Що таке велика приватизація, як працюють онлайн торги у Прозорро Продажі. Які умови участі в торгах великої приватизації. Лоти великої приватизації. Електронні торги великої приватизації на майданчику Е-Тендер
Корисні статті
Як учасникам Прозорро подати тендерну пропозицію на тендер, який обсяг інформації та вимоги до оформлення у воєнний час. Які права учасника у відкритих торгів з особливостями та що врахувати при подачі документів пропозиції
Корисні статті
До вашої уваги - інтерв'ю з Наталею Шимко, заступницею директора ДП “Прозорро”. Закупівельнику про закупівлі в електронному каталозі, законність такого способу, отримання потрібного товару та інші важливі нюанси закупівлі - послухаєте в нашій розмові, яку провела Іванна Занюк, директорка із розвитку публічних закупівель на Е-Тендер.