Назад до каталогу статей
Новини

У Prozorro Market розпочалась кваліфікація постачальників трансформаторів та електродвигунів

16 Серпня 2021

ЦЗО відкрила два нових коди - трансформатори та електродвигуни. Постачальники можуть пройти кваліфікацію та постачати високотехнологічні товари державним замовникам

У Prozorro Market бізнес може продавати товари державним замовникам без складних тендерних процедур. Все що потрібно: пройти кваліфікацію, додати свою пропозицію в електронний каталог та чекати на замовлення.

Нещодавно ЦЗО ДУ «Професійні закупівлі» відкрила два нових коди:

Щоб пройти кваліфікацію по цих категоріях, до ЦЗО ДУ «Професійні закупівлі» потрібно подати документи, які підтверджують ваш досвід постачання аналогічного товару. Ви можете обрати один з трьох варіантів підтвердження:

  • Довідку, що підтверджує не менше 5 угод в Прозорро за відповідним кодом "Єдиного закупівельного словника" 021:2015 по 4-му знаку за 2019-21 рр;
  • Довідку і 20 видаткових накладних з товарами, що відповідають коду ДК 021:2015 по 4-му знаку за 2019-21 рр;
  • Довідку і 20 податкових накладних з товарами, що відповідають коду ДК 021:2015 по 4-му знаку за 2019-21 рр.

Подати заявку на кваліфікацію до е-каталогу та завантажити підтверджуючі документи можна на Е-Тендер у розділі “Оголошені відбори” (див. малюнок).  У цьому розділі розміщені оголошення ЦЗО про відбори. За допомогою кнопки “Фільтрувати” можна знайти потрібний відбір по коду. Користувачі можуть бачити статус відбору, дату кінцевого строку подачі заявок, код товару.


Асортимент товарів у е-каталозі постійно розширюється. Протягом липня 2021 у Prozorro Market з’явилися 97 нових профілів товарів, додано 800 нових товарів.  Кваліфікацію до каталогу пройшли 267 нових постачальників.

Корисні матеріали та інструкції:  

Якщо залишилися запитання, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: support@e-tender.ua

З повагою команда Е-Tender!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Проект Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Новини
В статті розглянуті можливі випадки, при яких в замовників може не бути технічної можливості використання Prozoro та яким чином це документально підтвердити
Новини
Оголошені нові відбори постачальників в електронні каталоги Прозорро Маркет