Назад до каталогу статей
Корисні статті

У PROZORRO MARKET СПРОСТИЛИ КВАЛІФІКАЦІЮ ПОСТАЧАЛЬНИКАМ, ЯКІ МАЮТЬ ДОСВІД У PROZORRO

24 Квітня 2020

Прозорро.Маркет, майданчик Е-Тендер, допорогові закупівлі, спрощені закупівлі, закупівлі через електронні каталоги, система Prozorro, закупівлі товарів для боротьби із коронавірусом, експрес-тести для діагностики коронавірусу COVID-19, спрощені закупівлі, кваліфікація у прозоро.маркет, новий закон про публічні закупівлі

З 19 квітня запрацював новий закон про публічні закупівлі (закон від 19.09.2019 № 114 — IX «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель»).

Який, зокрема, передбачив та закріпив у своїх положеннях проведення закупівель, вартість яких не перевищує 200 тис. грн через Прозорро.Маркет. Тож, відтепер замовники купувати товари, вартість яких не перевищує 200 тис. грн. стануть ще частіше. Для бізнесу це додаткова можливість реалізації свого продукту.

І особливістю такого інструменту є те, що продавати товар через електронний каталог – зручніше та простіше. Адміністратори каталогів завжди удосконалюють та намагаються спростити вашу участь в ньому. Ось одним із останніх доопрацювань є спрощення кваліфікації для бізнесу, який вже працює в системі прозоро.  

Подавайте 5 виконаних договорів, підтверджених звітами

ДУ «Професійні закупівлі» адміністратор електронного каталогу Прозорро.Маркет спростила кваліфікацію для бізнесу, який вже має досвід роботи у Прозоро. Таким постачальникам слід буде подати вже не 10, а – 5 звершених угод. Зауважимо, що це – звіти про виконанні договори саме у тій категорії товару, в якій постачальник планує кваліфікуватися. 

Також нагадаємо, що не так давно, адміністратор Прозоро.Маркет також спростив і підтвердження наявного досвіду, і надав для цього для цього 3 способи на ваш розсуд. Тобто, для роботи в електронному каталозі Прозорро.Маркет, постачальник заповнює заяву-приєднання. А досвід підтверджує  одним із таких трьох способів (див. Рис):

Рис.

Перевірте наявність виконаних договорів у Прозоро

Аби краще зрозуміти, що є таке "звіт про виконані договори", ДУ «Професійні закупівлі» зробили коротеньку інструкцію про те, як постачальник може перевірити наявність виконаних угод у Prozorro.

Детальніше про кваліфікацію в електронному каталозі через ДУ «Професійні закупівлі»: договір про взаємодію, перелік категорій товарів, тут.

Приєднуйтеся до електронного каталогу через Е-Тендер 

Також звертаємо увагу, що Е-тендер є офіційним акредитованим майданчиком  системи прозоро. Постачальники можуть реєструватися  у Прозоро.Маркет через наш майданчик.

Постачальники, ми також закликаємо вас подавати у Прозорро.Маркет товари, що є необхідними для запобігання та боротьби з вірусом COVID-19. Відповідна категорія товарів з’явилася в електронному каталозі - експрес-тести для діагностики коронавірусу COVID-19 та інші необхідні товари для броротьми із хворобою.

Якщо будуть запитання, телефонуйте: 

0 800 30 77 55 (в межах України безкоштовно),

044 392 36 82 / 223 68 92,

або пишіть:

e-mail: support@e-tender.ua.

З повагою команда E-Tender!

схожi новини

Корисні статті
Розповідаємо як зручно організувати роботу уповноважених осіб у вашій організації
Корисні статті
Як замовнику подати таку вимогу, а учаснику відповісти на неї - реалізація функціоналу на майданчику Е-Тендер.
Корисні статті
Цей відеоогляд ми підготували спеціально для постачальників продукції медичного призначення, які планують продавати товари держзамовникам у Prozorro Market