Назад до каталогу статей
Новини

У PROZORRO MARKET СПРОСТИЛИ ПРОЦЕДУРУ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ

05 Березня 2020

Prozorro Market; ДП «Професійні закупівлі»; електронний аукціон; кваліфікація постачальника в Прозорро Маркет

Для роботи на майданчику E-Tender слід пройти реєстрацію.

Якщо виникають запитання, телефонуйте до нас:

тел.: 0800 30 77 55 (безкоштовно в межах України)

044 392 36 82 / 223 68 92

або пишіть

e-mail: support@e-tender.ua.

Для постачальників кваліфікацію в електронному каталозі дещо спростили. Відтепер вони не будуть надсилати копії своїх документів чи довідок. А як саме це буде відбуватися по іншому – далі.

Які зміни відбулися в кваліфікації постачальника в Prozorro Market?

На сьогодні система прозорро інтегрована із державними реєстрами. І у зв’язку із цим адміністратор Prozorro Market – ДП «Професійні закупівлі» відмінило надання в обов’язковому порядку постачальниками своїх скан-копій статутних документів та довідок. А це значить, що постачальнику приєднатися до онлайн-магазину системи прозоро зараз простіше та швидше. А перевірку таких документів адміністратор Prozorro Market буде проводити самостійно, через відкриті реєстри.

Як зараз постачальнику приєднатися до електронного каталогу? 

Наразі постачальник заповнює тільки заяву про приєднання до проєкту й надсилає видаткові накладні, що підтверджують його досвід постачання у конкретній товарній групі. Після чого його додають до реєстру кваліфікованих постачальників.

Також адміністратор електронного каталогу оновив інструкцію для постачальників.

Також нагадаємо, що майданчик Е-Тендер є авторизованим у системі прозоро для проведення закупівель та участь у них в Prozorro Market. Ми першими долучилися до впровадження цього пілотного проєкту.

Якщо ви тільки розпочинаєте працювати в е-каталозі, для наших користувачів майданчика Е-Тендер, ми розробили детальні інструкції:

Ми також пропонуємо переглянути відео про те як працює PROZORRO MARKET для допорогових закупівель.

Долучайтеся до PROZORRO MARKET та розширюйте горизонти свого бізнесу!

Якщо виникають запитання, телефонуйте до нас:

тел.: 0800 30 77 55 (безкоштовно в межах України)

044 392 36 82 / 223 68 92

або пишіть

e-mail: support@e-tender.ua.

З повагою ваша команда Е-Тендер!

схожi новини

Новини
За останній місяця цього року до використання нашої платформи долучилися нові приватні компанії, що вже успішно проводять свої закупівлі
Новини
Уряд затвердив Порядок проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів великої приватизації в системі Прозорро.Продажі. У статті розповіли коротко про те, як буде проходити аукціон
Новини
Уряд вніс зміни до Постанови № 1178, яка затверджує Особливості здійснення публічних закупівель. Що це за зміни, прокоментували у статті