Назад до каталогу статей
Новини

У PROZORRO MARKET СТАРТУВАЛА НОВА ПРОЦЕДУРА КВАЛІФІКАЦІЇ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ

17 Грудня 2020

Відбувся запуск нової процедури кваліфікації постачальників у Prozorro Market. У системі опубліковані перші оголошення замовників про відбір постачальників. А вже з 31 грудня 2020 року учасники зможуть подавати документи на кваліфікацію на майданчику E-Tender

15 грудня 2020 року стартувала нова  процедура кваліфікації постачальників у Prozorro Market. Замовники почали публікувати у системі  оголошення про відбір постачальників. Наразі зацікавлені постачальники можуть надсилати свої зауваження до цих оголошень.

З 31 грудня почнеться прийом документів на кваліфікацію. Постачальники зможуть подавати ці документи через особистий кабінет на авторизованому майданчику Е-Тендер.

Нагадаємо, що  ЦЗО припинять приймати заяви на кваліфікацію постачальників шляхом приймання заявок без використання електронної системи закупівель у пілотний проєкт.

Оскільки на розгляд заяви постачальника про кваліфікацію в каталозі Прозорро Market передбачено до 10 робочих днів, перші результати про кваліфікацію будуть отримані у середині січня.

А з 1 лютого 2021 року запрацює функціонал  “запит ціни пропозицій”. Державні замовники зможуть купувати в електронних каталогах Прозорро Маркет товари на суми від 50 тис. грн до 200 тис. грн.  Це буде державний онлайн-магазин з новими можливостями 

ВАЖЛИВО!  29 січня постачальникам, які не встигли пройти відбір в електронний каталог, буде припинений доступ до Prozorro Market. Проте, вони зможуть подати свої документи на кваліфікацію пізніше

Корисні матеріали:

Майданчик Е-Тендер надає послуги щодо участі в Прозоро.Маркет та консультує щодо розміщення у ньому товарів.

Звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55(безкоштовно в межах України), e-mail: support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.
Новини
В статті розглядаємо особливості здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану.