Назад до каталогу статей
Новини

У Prozorro.Продажі оголошено аукціон з продажу майна Одеської виправної колонії

27 Травня 2021

Приватизаційний електронний аукціон відбудеться 25 червня. Стати власником об'єкта, який розташований на земельній ділянці площею 5,98 га, можна через майданчик E-Tender.

Фонд держмайна оголосив відкритий аукціон з продажу окремого майна ержавної установи «Південна виправна колонія (№51). Колишня в'язниця на вулиці Люстдорфська дорога, 9 не функціонує з червня 2019 року.

Об'єкт складається з інженерних мереж та будівель загальною площею 52,5 тис м², які розташовані на земельній ділянці 5,98 га.  Стартова ціна окремого майна - 223,25 млн гривень

В рамках спільного проекту Фонду держмайна та Міністерства юстиції України передбачена приватизація майна 35 непрацюючих  виправних закладів на відкритих аукціонах Прозорро.Продажі.

Придбати майно об'єктів малої приватизації можна на електронному майданчику Е-Тендер. З активами, які реалізуються у Prozorro.Продажі можна ознайомитися тут.

Читайте також: 

Аукціони з приватизації держмайна на Е-Тендер: як зареєструватись, подати пропозицію, укласти угоду з власником

Як ініціювати малу приватизацію  

Стартує проєкт з продажу українських в'язниць на аукціонах

Prozorro.Продажі - вигідно купити або орендувати державне майно

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціонах з продажу державного майна або роботи на майданчику, звертайтеся до наших менеджерів E-Tender.

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), 

e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
З 1 січня 2022 року публічні закупівлі будуть проводитись лише через уповноважених осіб. Державним замовникам вже час розпочати перехід від тендерного комітету до уповноваженої особи. У новому Положенні визначені основні права та обов'язки таких осіб.
Новини
Підприємці можуть орендувати приміщення чи будівлю, що належить неплатоспроможному банку, для потреб свого бізнесу. Аукціони в Prozorro.Продажі проходитимуть за голландською моделлю - на зниження початкової орендної ставки.
Новини
Додати свою пропозицію до вже створеного в електронному каталозі товару можна на Е-Тендер. А от створити новий товар - лише через ЦЗО. Як це зробити, дізнайтесь в інструкції