Назад до каталогу статей
Новини

У Prozorro.Продажі оголошено аукціон з продажу майна Одеської виправної колонії

27 Травня 2021

Приватизаційний електронний аукціон відбудеться 25 червня. Стати власником об'єкта, який розташований на земельній ділянці площею 5,98 га, можна через майданчик E-Tender.

Фонд держмайна оголосив відкритий аукціон з продажу окремого майна ержавної установи «Південна виправна колонія (№51). Колишня в'язниця на вулиці Люстдорфська дорога, 9 не функціонує з червня 2019 року.

Об'єкт складається з інженерних мереж та будівель загальною площею 52,5 тис м², які розташовані на земельній ділянці 5,98 га.  Стартова ціна окремого майна - 223,25 млн гривень

В рамках спільного проекту Фонду держмайна та Міністерства юстиції України передбачена приватизація майна 35 непрацюючих  виправних закладів на відкритих аукціонах Прозорро.Продажі.

Придбати майно об'єктів малої приватизації можна на електронному майданчику Е-Тендер. З активами, які реалізуються у Prozorro.Продажі можна ознайомитися тут.

Читайте також: 

Аукціони з приватизації держмайна на Е-Тендер: як зареєструватись, подати пропозицію, укласти угоду з власником

Як ініціювати малу приватизацію  

Стартує проєкт з продажу українських в'язниць на аукціонах

Prozorro.Продажі - вигідно купити або орендувати державне майно

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціонах з продажу державного майна або роботи на майданчику, звертайтеся до наших менеджерів E-Tender.

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), 

e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Е-Тендер розширює клієнтську базу серед комерційних замовників: ще шість великих компаній почали використовувати нашу систему закупівель в серпні. Їх досвід - це приклад для підприємств, які цифровізують та вдосконлалюють свої закупівлі.
Новини
Організатори земельних аукціонів лише очікували затвердження порядку проведення аукціонів. Уряд затвердив цей документ. Взяти участь у торгах можна через акредитований майданчик Е-Тендер
Новини
Оголошені аукціони з продажу Борщівського, Липницького, Ковальовського, Новоборовицького спиртзаводів. Взяти участь в аукціонах Прозорро.Продажі можна через майданчик E-Tender.