Назад до каталогу статей
Новини

У Prozorro.Продажі оголошено аукціон з продажу майна Одеської виправної колонії

27 Травня 2021

Приватизаційний електронний аукціон відбудеться 25 червня. Стати власником об'єкта, який розташований на земельній ділянці площею 5,98 га, можна через майданчик E-Tender.

Фонд держмайна оголосив відкритий аукціон з продажу окремого майна ержавної установи «Південна виправна колонія (№51). Колишня в'язниця на вулиці Люстдорфська дорога, 9 не функціонує з червня 2019 року.

Об'єкт складається з інженерних мереж та будівель загальною площею 52,5 тис м², які розташовані на земельній ділянці 5,98 га.  Стартова ціна окремого майна - 223,25 млн гривень

В рамках спільного проекту Фонду держмайна та Міністерства юстиції України передбачена приватизація майна 35 непрацюючих  виправних закладів на відкритих аукціонах Прозорро.Продажі.

Придбати майно об'єктів малої приватизації можна на електронному майданчику Е-Тендер. З активами, які реалізуються у Prozorro.Продажі можна ознайомитися тут.

Читайте також: 

Аукціони з приватизації держмайна на Е-Тендер: як зареєструватись, подати пропозицію, укласти угоду з власником

Як ініціювати малу приватизацію  

Стартує проєкт з продажу українських в'язниць на аукціонах

Prozorro.Продажі - вигідно купити або орендувати державне майно

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціонах з продажу державного майна або роботи на майданчику, звертайтеся до наших менеджерів E-Tender.

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), 

e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Чи вдалось виконати річні плани? Які об'єкти будуть виставлені на приватизацію у 2022 році? Про це розповідає начальник Регіонального відділення Фонду держмайна по місту Києву Яна Матієва
Новини
Розповідаємо як уникнути помилок на етапах оголошення аукціону, підписання протоколу та договору
Новини
Орендна плата за користування землею може стати одним з головних джерел доходу до бюджетів міських, сільських та селищних рад