Назад до каталогу статей
Новини

У PROZORRO.ПРОДАЖІ ОГОЛОШЕНО АУКЦІОН З ПРОДАЖУ ПАРОПЛАВА-РЕСТОРАНА

24 Листопада 2020

У Прозорро.Продажі можна купити ресторан на воді. За вигідною ціною продається ресторан-пароплав, який пришвартовано в затоці р. Дніпро у зоні відпочинку Гідропарк міста Києва. Взяти участь в аукціоні можна на електронному майданчику E-Tender. До 16 грудня триває період уточнень, протягом якого об'єкт можна подивитися. Аукціон відбудеться 17 грудня.

У системі Прозорро.Продажі оголошено цікавий лот з продажу майна приватної компанії. На електронному аукціоні можна придбати колишній колесний пароплав, який переобладнано під ресторан. Ресторан-пароплав “ГРІН” пришвартовано в затоці р. Дніпро у зоні відпочинку Гідропарк (м. Київ). Заклад має два банкетних зали, площею 250 та 450 кв.м., та службові приміщення. На нижній палубі знаходяться 22 каюти, які можуть бути переобладнані у міні-готель.

Судно зареєстровано в судовому реєстрі України, має свідоцтво на право власності та свідоцтво на право плавати під прапором України. Знаходиться під наглядом Регістра судоходства України.

Щоб взяти участь в аукціоні потрібно зареєструватись на майданчику Е-Тендер.  Після реєстрації потрібно буде подати заявку на участь у торгах. До 16 грудня 2020 року триває період уточнень та прийому пропозицій від учасників.  Аукціон має відбутися вже 17 грудня 2020 року.

Для учасників, які зареєстровані на майданчику Е-Тендер, ми пропонуємо унікальні послуги:

  • персональний менеджер для кожного учасника, який супроводжуватиме вас від моменту реєстрації на майданчику до етапу укладання угоди;
  • детальні роз'яснення процедури торгів;
  • перевірка документів, що подаються на аукціон;
  • юридичні консультації під час торгів;
  • онлайн підписка на цікаві аукціони;
  • персональні підбірки унікальних обєктів.

Електронна система комерційних продажів надійно захищає учасників аукціонів. Вся інформація про предмет продажу знаходиться у відкритому доступі. Покупець може всебічно оцінити переваги та недоліки активу.

Торги на майданчику Е-Тендер - гарна можливість придбати актив на вигідних умовах, адже багато великих компаній продають майно за досить низькими цінами. З нами співпрацюють великі холдинги та корпорації, такі як «Оболонь», «Сандора», «Вімм-Білль-Данн», «Мрія» та інші.

Подайте заявку на участь в аукціоні вже зараз, щоб мати час добре оцінити актив та підготуватися до аукціону. 

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support-auction@e-tender.ua

схожi новини

Новини
Проект Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Новини
В статті розглянуті можливі випадки, при яких в замовників може не бути технічної можливості використання Prozoro та яким чином це документально підтвердити
Новини
Оголошені нові відбори постачальників в електронні каталоги Прозорро Маркет