Назад до каталогу статей
Новини

У PROZORRO.ПРОДАЖІ ОГОЛОШЕНО АУКЦІОН З ПРОДАЖУ СПЕЦДОЗВОЛУ НА ГЕОЛОГІЧНУ РОЗВІДКУ ЦИРКОНІЮ

29 Січня 2021

Торги відбудуться 15 лютого. Взяти участь в аукціоні можна через майданчик E-Tender. Поспішайте зареєструватись.

В Україні вперше на електронному аукціоні продаватимуть спецдозвіл на геологічну розвідку ділянки з покладами цирконію. Лот можна переглянути за посиланням.

На ProZorro.Продажі продається дозвіл на геологічне вивчення та дослідно-промислову розробку Азовської ділянки з Азовським рудопроявом на 5 років. Стартова ціна лоту  - 4,225 млн грн.

Об'єкт розташований у Донецької області за 1,5 км на захід від смт. Нікольське та у 25 км західніше залізничної станції Маріуполь.

Інвестор, що стане власником, зможе видобувати цирконій, який використовується у будівництві літаків, ракетобудуванні, автомобілебудуванні, хімічному машинобудуванні. Метал застосовують для обладнання ядерних реакторів. Використовується цирконій також в керамічній промисловості для виготовлення санітарного фаянсу.

Щоб взяти участь в аукціоні на отримання спецдозволу потрібно:

  • зареєструватись  на акредитованому електронному майданчику Е-Тендер;
  • зробити гарантійний внесок;
  • взяти участь у торгах.

Довідково:

Державна служба геології та надр України (Держгеонадра) презентувала Інвестиційний атлас надрокористувача наприкінці 2019 року. Атлас містить інформацію про перспективні ділянки українських надр, в які можна інвестувати. Аукціони з продажу спецдозволів відбуваються регулярно з квітня 2020 року.

Держгеонадра постійно доповнює Інвестиційний атлас новими ділянками та родовищами, які можна буде придбати на прозорих електронних торгах. У Інвестиційному атласі зараз представлені більше 30 ділянок з покладами металевих копалин: літій, титан, нікель, ніобій, берилій, цирконій, кобальт, хром, тантал, молібден, золото і уран.

На аукціонах також продаються спецдозволи на розвідку та видобуток неметалевих корисних копалин, вуглеводнів, бурштину. З переліком усіх оголошених аукціонів на отримання спецдозволів можна ознайомитись за посиланням.

Читайте також:

Спеціалісти електронного майданчику проконсультують з усіх процедурних питань, які стосуються участі в аукціонах Прозорро.Продажі. 

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати