Назад до каталогу статей
Новини

У PROZORRO.ПРОДАЖІ ОГОЛОШЕНО АУКЦІОН З ПРОДАЖУ СПЕЦДОЗВОЛУ НА ГЕОЛОГІЧНУ РОЗВІДКУ ЦИРКОНІЮ

29 Січня 2021

Торги відбудуться 15 лютого. Взяти участь в аукціоні можна через майданчик E-Tender. Поспішайте зареєструватись.

В Україні вперше на електронному аукціоні продаватимуть спецдозвіл на геологічну розвідку ділянки з покладами цирконію. Лот можна переглянути за посиланням.

На ProZorro.Продажі продається дозвіл на геологічне вивчення та дослідно-промислову розробку Азовської ділянки з Азовським рудопроявом на 5 років. Стартова ціна лоту  - 4,225 млн грн.

Об'єкт розташований у Донецької області за 1,5 км на захід від смт. Нікольське та у 25 км західніше залізничної станції Маріуполь.

Інвестор, що стане власником, зможе видобувати цирконій, який використовується у будівництві літаків, ракетобудуванні, автомобілебудуванні, хімічному машинобудуванні. Метал застосовують для обладнання ядерних реакторів. Використовується цирконій також в керамічній промисловості для виготовлення санітарного фаянсу.

Щоб взяти участь в аукціоні на отримання спецдозволу потрібно:

  • зареєструватись  на акредитованому електронному майданчику Е-Тендер;
  • зробити гарантійний внесок;
  • взяти участь у торгах.

Довідково:

Державна служба геології та надр України (Держгеонадра) презентувала Інвестиційний атлас надрокористувача наприкінці 2019 року. Атлас містить інформацію про перспективні ділянки українських надр, в які можна інвестувати. Аукціони з продажу спецдозволів відбуваються регулярно з квітня 2020 року.

Держгеонадра постійно доповнює Інвестиційний атлас новими ділянками та родовищами, які можна буде придбати на прозорих електронних торгах. У Інвестиційному атласі зараз представлені більше 30 ділянок з покладами металевих копалин: літій, титан, нікель, ніобій, берилій, цирконій, кобальт, хром, тантал, молібден, золото і уран.

На аукціонах також продаються спецдозволи на розвідку та видобуток неметалевих корисних копалин, вуглеводнів, бурштину. З переліком усіх оголошених аукціонів на отримання спецдозволів можна ознайомитись за посиланням.

Читайте також:

Спеціалісти електронного майданчику проконсультують з усіх процедурних питань, які стосуються участі в аукціонах Прозорро.Продажі. Залишились запитання? Вам допоможе:

Анастасія Безуглова 

тел.: 067 550 55 14, e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Пропонуємо взяти участь в аукціонах з продажу брухту чорних металів, які відбудуться з 13 по 21 травня. Встигніть зареєструватись.
Новини
Будівлі та приміщення великого метражу, які можна орендувати у Києві, Харкові, Дніпрі - під розміщення складу, промислового виробництва тощо. Багато об'єктів з необмеженим цільовим призначенням. Аукціони у Прозорро.Продажі відбудуться у травні. Встигніть подати заяву на участь.