Назад до каталогу статей
Новини

У PROZORRO.ПРОДАЖІ ОГОЛОШЕНО АУКЦІОН З ПРОДАЖУ СПЕЦДОЗВОЛУ НА ГЕОЛОГІЧНУ РОЗВІДКУ ЦИРКОНІЮ

29 Січня 2021

Торги відбудуться 15 лютого. Взяти участь в аукціоні можна через майданчик E-Tender. Поспішайте зареєструватись.

В Україні вперше на електронному аукціоні продаватимуть спецдозвіл на геологічну розвідку ділянки з покладами цирконію. Лот можна переглянути за посиланням.

На ProZorro.Продажі продається дозвіл на геологічне вивчення та дослідно-промислову розробку Азовської ділянки з Азовським рудопроявом на 5 років. Стартова ціна лоту  - 4,225 млн грн.

Об'єкт розташований у Донецької області за 1,5 км на захід від смт. Нікольське та у 25 км західніше залізничної станції Маріуполь.

Інвестор, що стане власником, зможе видобувати цирконій, який використовується у будівництві літаків, ракетобудуванні, автомобілебудуванні, хімічному машинобудуванні. Метал застосовують для обладнання ядерних реакторів. Використовується цирконій також в керамічній промисловості для виготовлення санітарного фаянсу.

Щоб взяти участь в аукціоні на отримання спецдозволу потрібно:

  • зареєструватись  на акредитованому електронному майданчику Е-Тендер;
  • зробити гарантійний внесок;
  • взяти участь у торгах.

Довідково:

Державна служба геології та надр України (Держгеонадра) презентувала Інвестиційний атлас надрокористувача наприкінці 2019 року. Атлас містить інформацію про перспективні ділянки українських надр, в які можна інвестувати. Аукціони з продажу спецдозволів відбуваються регулярно з квітня 2020 року.

Держгеонадра постійно доповнює Інвестиційний атлас новими ділянками та родовищами, які можна буде придбати на прозорих електронних торгах. У Інвестиційному атласі зараз представлені більше 30 ділянок з покладами металевих копалин: літій, титан, нікель, ніобій, берилій, цирконій, кобальт, хром, тантал, молібден, золото і уран.

На аукціонах також продаються спецдозволи на розвідку та видобуток неметалевих корисних копалин, вуглеводнів, бурштину. З переліком усіх оголошених аукціонів на отримання спецдозволів можна ознайомитись за посиланням.

Читайте також:

Спеціалісти електронного майданчику проконсультують з усіх процедурних питань, які стосуються участі в аукціонах Прозорро.Продажі. Залишились запитання? Вам допоможе:

Анастасія Безуглова 

тел.: 067 550 55 14, e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В квітні 2022 року електронний каталог Prozorro Market відзначив другу річницю свого існування.
Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити швидкі та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни.
Новини
Перевезення 18 000 тонн аграрної продукції на 12 баржах до портів Болгарії та Румунії пропонує Українське Дунайське пароплавство.