Назад до каталогу статей
Новини

У PROZORRO.ПРОДАЖІ ОГОЛОШЕНО ЩЕ ТРИ НОВІ АУКЦІОНИ З ПРИВАТИЗАЦІЇ СПИРТЗАВОДІВ

06 Листопада 2020

Стартувала друга хвиля приватизації виробничих майданчиків ДП Укрспирт. Оголошено аукціони з продажу Залозецького, Довжоцького та Мартинівського місць проведення діяльності. Аукціони відбудуться 2-го, 3-го та 4-го грудня 2020 року відповідно. Взяти участь в аукціоні можна на майданчику E-Tender.

Фонд держмайна оголосив проведення трьох нових приватизаційних аукціонів об'єктів спиртової галузі. Аукціон з продажу окремого майна Залозецького місця проведення діяльності ДП Укрспирт, яке знаходиться в Зборівському районі Тернопільської області,відбудеться 2 грудня 2020 року. До переліку майна, що виставлено на приватизацію, входить 591 найменування будівель, обладнання, рухомого та іншого майна.

Аукціон з продажу окремого майна Довжоцького місця проведення діяльності ДП Укрспирт, яке розташоване у с. Довжок Кам’янець-Подільського району Хмельницької області, відбудеться 3 грудня 2020 року. Стартова ціна - 29,33 млн грн. 

Також ФДМУ оголосив проведення аукціону з продажу окремого майна Мартинівського місця проведення діяльності ДП Укрспирт, яке розташоване у с. Мартинівка Жмеринського району Вінницької області. Стартова вартість становить 31,7 млн грн. Аукціон відбудеться 4 грудня 2020 року. 

Взяти участь в аукціоні можна через майданчик E-Tender.

Відзначимо, що умовами приватизації об’єктів Укрспирту передбачено:

  • збереження виду діяльності до 01.07.2021 р.;
  • збереження від 70% виробничого персоналу до 01.07.2021 р.;
  • утримання споруд цивільного призначення.

Інвесторам слід зважати на те, що в Україні створені сприятливі умови для розвитку підприємств спиртової галузі:

  • дозволи на будівництво та введення в експлуатацію нових підприємств з  виробництва спирту надаватимуться держорганами лише з 1 липня 2021 року. Відповідно, спирт в Україні можна буде виробляти виключно на спиртзаводах, які будуть  придбані у держави на приватизаційних аукціонах;
  • до 1 січня 2024 року діють обмеження імпорту спирту в Україну.

Розширену інформацію про хід приватизації спиртової галузі можна отримати тут.

Корисні матеріали: 

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.