Назад до каталогу статей
Новини

У PROZORRO.ПРОДАЖІ ОГОЛОСЯТЬ ПРОДАЖ 27 УКРАЇНСЬКИХ В'ЯЗНИЦЬ

07 Жовтня 2020

Продавати будівлі виправних установ будуть на електронних аукціонах. Участь у яких можна буде взяти на майданчику E-Tender

Міністерство юстиції планує продати 27 українських в'язниць на аукціонах у системі Прозорро.Продажі. Установи знаходяться в законсервованому стані і не використовувалися з 2018 року. Про це повідомила заступник міністра юстиції Олена Висоцька.

За її словами, першим продадуть об'єкт біля Києва (Ірпінський виправний центр № 132), другим - об'єкт у Львові, третьою буде установа в Одесі. Мінюст готує пакети документів по цим об'єктам і передає їх Фонду держмайна. Далі ФДМУ оголосить аукціони на Прозоро.Продажі.

Реалізація майна буде відбуватись через електронні майданчики, зокрема Е-Тендер. З активами, які реалізуються у Prozorro.Продажі можна ознайомитися тут.

Читайте також:

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціонах з продажу державного майна або роботи на майданчику, звертайтеся до наших менеджерів E-Tender.

Телефонуйте за номером 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
За останній місяця цього року до використання нашої платформи долучилися нові приватні компанії, що вже успішно проводять свої закупівлі
Новини
Уряд затвердив Порядок проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів великої приватизації в системі Прозорро.Продажі. У статті розповіли коротко про те, як буде проходити аукціон
Новини
Уряд вніс зміни до Постанови № 1178, яка затверджує Особливості здійснення публічних закупівель. Що це за зміни, прокоментували у статті