Назад до каталогу статей
Новини

У Prozorro.Продажі стартує проект з приватизації державних комбінатів хлібопродуктів

20 Квітня 2021

До малої приватизації готують сім державних хлібокомбінатів. У власників аграрного бізнесу з'явилась чудова можливість інвестувати у профільний актив. Участь в аукціонах можна буде взяти на майданчику E-Tender

Розпочався проект з приватизації державних комбінатів хлібопродуктів. Фонд держмайна України підготував вже перший об'єкт - аукціон з продажу майнового комплексу ДП «Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів» (Хмельницька область) має відбутися 7 травня. Стартова ціна об'єкта – 187,6 млн грн.

До приватизації у системі Прозорро.Продажі підготують 7 хлібокомбінатів. Комбінати є частиною аграрної інфраструктури - обладнані потужними елеваторами, деякі  мають доступ до залізниці. За словами заступника Голови ФДМУ Тараса Єлейко, загальна їх потужність зберігання зерна - 634 тис. тонн, що становить приблизно 1% потужності всіх елеваторів в Україні. Чотири комбінати працюють, три - непрацюючі.

Працюючі комбінати:

  • Дунаєвецький (Хмельницька область);
  • Новопокровський (Харківська область);
  • Неполоковецький (Чернівецька область);
  • Радивилівський (Рівненська область).

Непрацюючі комбінати (їх майно заарештовано): 

  • Полтавський;
  • Івано-Франківський;
  • Ніжинський.

Придбати майно об'єктів малої приватизації можна на електронному майданчику Е-Тендер. З активами, які реалізуються у Prozorro.Продажі можна ознайомитися тут.

Корисні матеріали: 

Аукціони з приватизації держмайна на E-Tender: як зареєструватись, подати пропозицію, укласти угоду з власником

Стартує проект з продажу українських в'язниць на аукціонах в Prozorro.Продажі

Аукціони з продажу спецдозволів на видобуток: інвестиційні можливості у 2021 році

Prozorro.Продажі - вигідно купити або орендувати державне майно

Лідери ринків обирають систему комерційних закупівель та продажів E-Tender

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціонах з продажу державного майна або роботи на майданчику, звертайтеся до наших менеджерів E-Tender.

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати