Назад до каталогу статей
Новини

У ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ ВПЕРШЕ ПРОДАДУТЬ ДОЗВІЛ НА ВИДОБУТОК БУРШТИНУ

21 Квітня 2020

Видобуток бурштину в Україні, продаж бурштину, прозоро.продажі, електронний майданчик Е-Тендер, купити дозвіл на видобуток бурштину

В Україні вперше через електронний аукціон виставлять на продаж дозвіл на видобуток бурштину.

За історію Прозоро.Продажі це перший лот із продажу спеціального дозволу на геологічне вивчення. Зокрема, дослідно-промислову розробку бурштину, на ділянці площею майже 413 га.

Що можна купити: про об’єкт продажу

На продаж виставляють право надрокористування на ділянці «Била» - в центральній частині Олевського району Житомирської області, в 0,5 км на південь від с. Андріївка. Районний центр - Олевськ розташований в 6 км на північний захід від ділянки.

Вид користування надрами та строк, на який надається дозвіл:

геологічне вивчення, в тому числі дослідно-промислова розробка бренду, терміном на 5 років.

Площа ділянки - 412,95 га.

Передумовою для виконання геологорозвідувальних робіт на ділянці «Била» стали дані геологічної зйомки, проведеної в 1958-1959 Житомирської експедицією на території аркуша М-35-Х (Олевськ) масштабу 1: 200 000, і геологічне довивчення цій же території в 2010-го, а також наявність ділянок незаконного видобутку бурштину.

Коли відбудеться аукціон?

Аукціон відбудеться 26 травня 2020-го.

Заявки на участь приймаються до 25 травня 2020 включно.

Ціна лота

Початкова ціна реалізації лота 1404030 грн. без ПДВ.

Гарантійний внесок – 280 806 грн.

Слідкуйте за нашими новинами  і будьте в курсі усіх виставлених цікавих лотів у Прозоро.Продажі!

Джерело: novavlada.info

схожi новини

Новини
Придбати бурштин Держсховища тепер можна лише через аукціони Прозорро.Продажі та Е-Тендер. Розповідаємо, як прийняти участь в аукціоні та купити бурштин, офіційно і без обмежень.
Новини
Проект Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Новини
В статті розглянуті можливі випадки, при яких в замовників може не бути технічної можливості використання Prozoro та яким чином це документально підтвердити