Назад до каталогу статей
Функції майданчика

У СИСТЕМІ E-TENDER МОЖНА ЗАХИСТИТИ ДОКУМЕНТ ВОДЯНИМ ЗНАКОМ

22 Січня 2021

Водяні знаки - зручний спосіб захисту документів постачальника, що завантажуються у Prozorro, від копіювання та неправомірного використання.

Під час подання пропозиції для участі у тендері постачальники можуть завантажувати в Прозорро документи, які містять персональні дані (копія паспорту, ІПН, довідки та інші). Після розкриття тендерних пропозицій всі ці документи стають загальнодоступними. Зростають ризики неправомірного їх використання.  

На майданчику  Е Тендер реалізована можливість нанесення водяного знаку на документ. Вотермарк стане важливим елементом юридичного захисту інформації.

Функціонал застосування водяного знаку доступний на етапі створення чернетки пропозиції (мал.1).  Користувачу потрібно активувати чекбокс навпроти документу і  натиснути кнопку «Накласти водяний знак».

мал.1

За допомогою чекбоксів можна обирати один або декілька документів, тобто доступна опція масового нанесення водяних знаків одразу на всі обрані файли.

Важливо! Накладати водяний знак можна лише коли документ знаходиться у статусі “чернетка”. Якщо документ вже експортовано до ЦБД (пропозиція подана) - накласти водяний знак на нього неможливо.

Зверніть також увагу, що після накладення водяного знаку змінюється назва документа (мал. 2).

мал.2

Водяний знак можна застосувати до pdf- файлів та зображень (jpeg, png). Якщо файл містить декілька сторінок, то водяний знак буде на кожній окремій сторінці. На мал.3 показано приклад документу з накладеним водяним знаком.

мал.3

На документах, які захищені водяними знаками, буде зазначено, що вони були  підготовлені і подані  “для участі в публічних закупівлях”. Особам з недоброчесними намірами буде складно використати ці документи для незаконних цілей.

Закон “Про публічні закупівлі” не заперечує використання водяних знаків на документах, що завантажуються в систему Прозоро.

Якщо залишилися запитання, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України),

e-mail: support@e-tender.ua

З повагою команда Е-Tender!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Функції майданчика
Головні доопрацювання: нова бібліотека ЕЦП - підписуйте документи в Прозорро за допомогою Smart ID; реєстр кваліфікованих постачальників у Prozorro Market - функціонал через який ЦЗО тепер активує або блокує доступ постачальникам до е-каталогу; новий тип плану - “запит ціни пропозицій”
Функції майданчика
Гнучкі налаштування інструменту попозиційних торгів та ефективна розсилка оголошень та нагадувань
Функції майданчика
Розширено можливості підписки на нові тендери, оновлено функціонал моніторингу ДАСУ в Prozorro, доопрацювання розділу “Аналітика” для постачальника