Назад до каталогу статей
Новини

Укрексімбанк розпочав продаж "поганих кредитів"

18 Червень 2021

Майно заводу і кількадесят гектарів у Львові може отримати покупець «поганого кредиту» Укрексімбанку

Укрексімбанк виставив на “Прозорро.Продажі” лот з продажу прав вимоги за кредитними договорами та дебіторською заборгованістю на суму 76,6 млн  гривень.

Це перший випадок, коли державний банк продає через електронну торгову систему «поганий кредит».

Досі в основному тільки Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продавав активи банків-банкрутів, які виводяться з ринку.

Погані кредити — це кредити, які не працюють. Це велике фінансове навантаження для банківського сектору.

Забезпеченням кредитного договору за лотом Укрексімбанку є нерухоме майно Львівського автобусного заводу, який зараз перебуває у стані ліквідації: 13 приміщень та обладнання головного виробничого корпусу. Завод розміщений на декількох десятках гектарів у Сихівському районі Львова. Це гарна перспектива для потенційного інвестора. 

Аукціон відбудеться 5 липня і може принести державі десятки мільйонів гривень.

Стартова ціна аукціону на підвищення дорівнює розміру заборгованості і становить 76,6 млн гривень. Мінімальний крок підвищення ціни — 1%.

Пропозиції від учасників приймають до 20:00 4 липня.

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціонах з продажу державного майна або роботи на майданчику, звертайтеся до наших менеджерів E-Tender.

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.
Новини
В статті розглядаємо особливості здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану.