Назад до каталогу статей
Новини

Укрексімбанк розпочав продаж "поганих кредитів"

18 Червень 2021

Майно заводу і кількадесят гектарів у Львові може отримати покупець «поганого кредиту» Укрексімбанку

Укрексімбанк виставив на “Прозорро.Продажі” лот з продажу прав вимоги за кредитними договорами та дебіторською заборгованістю на суму 76,6 млн  гривень.

Це перший випадок, коли державний банк продає через електронну торгову систему «поганий кредит».

Досі в основному тільки Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продавав активи банків-банкрутів, які виводяться з ринку.

Погані кредити — це кредити, які не працюють. Це велике фінансове навантаження для банківського сектору.

Забезпеченням кредитного договору за лотом Укрексімбанку є нерухоме майно Львівського автобусного заводу, який зараз перебуває у стані ліквідації: 13 приміщень та обладнання головного виробничого корпусу. Завод розміщений на декількох десятках гектарів у Сихівському районі Львова. Це гарна перспектива для потенційного інвестора. 

Аукціон відбудеться 5 липня і може принести державі десятки мільйонів гривень.

Стартова ціна аукціону на підвищення дорівнює розміру заборгованості і становить 76,6 млн гривень. Мінімальний крок підвищення ціни — 1%.

Пропозиції від учасників приймають до 20:00 4 липня.

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціонах з продажу державного майна або роботи на майданчику, звертайтеся до наших менеджерів E-Tender.

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
За останній місяця цього року до використання нашої платформи долучилися нові приватні компанії, що вже успішно проводять свої закупівлі
Новини
Уряд затвердив Порядок проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів великої приватизації в системі Прозорро.Продажі. У статті розповіли коротко про те, як буде проходити аукціон
Новини
Уряд вніс зміни до Постанови № 1178, яка затверджує Особливості здійснення публічних закупівель. Що це за зміни, прокоментували у статті