Назад до каталогу статей
Новини

УКРПОШТА ПЛАНУЄ ПРОДАЖ БАЗ ВІДПОЧИНКУ ЧЕРЕЗ ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ

30 Квітня 2020

Продаж непрофільних активів, купити базу відпочинку у прозоро.продажі, система прозорро, майданчик Е-Тендер

Укрпошта повідомила про продаж 30 непрофільних активів, що складаються з 177 інвентарних одиниць нерухомого майна, які належать до сфери їх утримання та обслуговування.

Як повідомили, це важливий державний процес для розвитку і модернізації підприємств й позбавлення їх від зайвих витрат на утримання і обслуговування таких активів. І саме Укрпошта є одним з перших підприємств, що приєдналася до цього процесу і вже проінформувала про плани продажу 30 об'єктів.

Продаж 30 непрофільних активів тільки у Прозоро.Продажі

Розпродаж 30 непрофільних активів від Укрпошти буде проходити через електронний аукціон у системі ProZorro.Продажі.

Загальна стартова ціна об’єктів Укрпошти

Згідно з незалежною оцінкою, загальна стартова ціна об'єктів складає 82,6 млн грн.

Як повідомили в Укрпошта, у планах на далі виставити на продаж ще близько 800 об'єктів нерухомості площею 132 тис. кв. м. Усі вони – непрофільні, наприклад, бази відпочинку, а також будівлі, що знаходяться в аварійному стані, або об'єкти, де є тільки фундамент. Щорічно на їхнє утримання витрачають мільйони гривень.

Як дізнаватися про нові виставлені об’єкти на продаж та цікаві лоти у системі прозоро?

Майданчик Е-Тендер є офіційним учасником системи Прозоро.Продажі та має доступ до усіх лотів, що виставлені на продаж у системі. Наші користувачі мають можливість брати участь в електронних аукціонах через наш майданчик, єдиною умовою є – реєстрація на ньому та подачі пропозиції на цікавий вам лот. У нас на сайті є розділ «Прозорро.Продажі», в якому ви віднайдете лоти за тематикою:

Все це ви маєте можливість купити у системі Прозоро.продажі через майданчик E-Tender.

Також у нас є послуга для наших зареєстрованих користувачів – підписка на розсилку актуальних лотів. Їхній перелік формує майданчик та відправляє його вам на електронну пошту, яку ви вказали при реєстрації. Таким чином, ви завжди будете знати про нові надходження у системі та не проґавите свій омріяний об’єкт.

Як стати учасником електронних аукціонів у прозорро.продажі?

Для цього достатньо зробити такі кроки:

  • Реєстрація на майданчику Е-Тендер;
  • Пошук (підписка) на цікаві вам об’єкти (сфери);
  • У разі оголошення торгів, уважно читайте умови аукціону та опис об’єкту від організатора;
  • Подача пропозиції на лот відповідно до установленого терміну подачі заявок;
  • Очікування дня проведення аукціону;
  • Слідкування за кроками аукціону та ставлення своїх ставок;
  • Очікування автоматичного оголошення переможця торгів;
  • Укладення договору (чи вчинення інших необхідних дій після результатів аукціонів) у відповідності до виду продажу об’єкту.

Шановні відвідувачі сайту, слідкуйте за нашими новинами та будьте у курсі усіх цікавих та вигідних лотів у прозоро.продажі.

Якщо у вас виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику Е-Тендер, ми завжди раді допомогти:

тел.: (044) 390 52 46, (067) 223 11 93
support-auction@e-tender.ua

З повагою команда Е-Tender!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Уряд затвердив Порядок проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів великої приватизації в системі Прозорро.Продажі. У статті розповіли коротко про те, як буде проходити аукціон
Новини
Уряд вніс зміни до Постанови № 1178, яка затверджує Особливості здійснення публічних закупівель. Що це за зміни, прокоментували у статті
Новини
Уряд ухвалив порядок продажу конфіскованих російських активів та майна у системі Прозоро.Продажі. Буде відкритий та абсолютно прозорий продаж такого майна