Назад до каталогу статей
Новини

УКРПОШТА ВИСТАВИЛА В PROZORRO.ПРОДАЖІ ПЕРШІ 30 ОБ’ЄКТІВ З ПЕРЕЛІКУ НЕПРОФІЛЬНИХ АКТИВІВ, ВАРТІСТЮ 82,6 МЛН ГРН

14 Травня 2020

Продаж непрофільних активів, Укрпошта, купити базу відпочинку у прозоро.продажі, система прозорро, майданчик Е-Тендер

Укрпошта виставила на електронні аукціони через систему Прозорро.Продажі 30 об’єктів, що не використовують у господарській діяльності. Раніше писали про це тут.

Загальна стартова ціна об’єктів 

Попередньо проведена незалежна оцінка ринкової вартості 30 об'єктів. І відповідно до незалежної оцінки становить 82,6 млн грн.

На другому етапі державна компанія виставить на продаж ще 62 об'єкти, вартість яких оцінена у 189 млн грн.

Серед перших лотів, що виставила Укрпошта на продаж, – одним лотом дві поруч розташовані турбази в Києві у «Конча-Заспі», а ще турбази на узбережжі Азовського моря – в с. Ялта на Донеччині та у Бердянську, передмісті Дніпра та у Чернігівській області, а також виробничі приміщення у Львові біля залізничного вокзалу, приміщення у м. Боярка.

Дата початку аукціону в системі Прозоро.Продажі 

Для об'єктів, початкова вартість яких не перевищує 10 млн грн, період прийому пропозицій триватиме протягом 14 днів, а для тих, що мають ціну вищу за 10 млн грн – він триватиме 28 днів.

У разі, якщо переможця не буде визначено або не буде учасників, лот буде повторно виставлений на аукціон.

Отримані від продажу кошти будуть інвестовати в ремонти, оренду нових і кращих приміщень, будівництво нових сортувальних центрів та оновлення іншої інфраструктури.

Які об’єкти виставила Укрпошта

Наразі триває період прийому пропозицій за такими об’єктами:

дата аукціону – 29 травня:

дата аукціону – 01 червня:

дата аукціону – 12 червня:

Шановні відвідувачі сайту, слідкуйте за нашими новинами та будьте у курсі усіх цікавих та вигідних лотів у прозоро.продажі.

Якщо у вас виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику Е-тендер, ми завжди раді допомогти:

тел.: (044) 390 52 46, (067) 223 11 93
support-auction@e-tender.ua

З повагою команда Е-Tender!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
У Прозорро.Продажі можна купити ресторан на воді. За вигідною ціною продається ресторан-пароплав, який пришвартовано в затоці р. Дніпро у зоні відпочинку Гідропарк міста Києва. Взяти участь в аукціоні можна на електронному майданчику E-Tender. До 16 грудня триває період уточнень, протягом якого об'єкт можна подивитися. Аукціон відбудеться 17 грудня.
Новини
Вже 1 грудня відбудеться аукціон з продажу лікувально-оздоровчого комплексу, що в с. Біласовиця Воловецького району Закарпатської області. Доволі низька стартова ціна на об'єкт, який розташований у самому серці Карпат. Взяти участь в аукціоні можна на електронному майданчику E-Tender.
Новини
Через систему комерційних продажів на майданчику Е-Тендер продається готовий бізнес в Івано-Франківську. Взявши участь в електронному аукціоні, можна стати власником деревообробного цеху виробничою потужністю 20 кубічних метрів лісу-кругляку за зміну. Актив належить ТОВ "Промінь-19". Аукціон відбудеться 11 грудня 2020 року.