Назад до каталогу статей
Новини

УКРЗАЛІЗНИЦЯ МАЄ НАМІР У ЛИПНІ ВИСТАВИТИ НА ПРОДАЖ 20 ТИС. ТОНН БРУХТУ

19 Червень 2020

АТ «Укрзалізниця» має намір у липні виставити на торги через електронні аукціони у системі ProZorro.Продажі ще 20 тис. т. металобрухту.

Нагадаємо, раніше Укрзалізниця вже виставила на продаж 38 лотів брухту загальним обсягом 78,85 тис. т. , сумарною стартовою ціною 274,9 млн грн.

Торги відбудуться 19-23 червня.

Було проведено значну роботу з підготовки кожного лота. Аукціони проводять відповідно до порядку, який визначив Уряд України.

Укрзалізниця підтвердила прогноз продажу металобрухту в 2020-му на рівні 276 тис. т. Так, наприклад, у минулому році Укрзалізниця продала на торгах у системі Прозоро.Продажі 97,2 тис. т. металобрухту на 597,2 млн грн.

А цього року Укрзалізниця планує заробити на продажу брухту 1,1 млрд грн. Під час торгів, організованих у січні та лютому компанія виручила 221,5 млн грн.

Майдачник Е-Тендер є офіційним та акредитованим у системі Прозоро.Продажі, на якому можливо купувати будь-які лоти, які є у системі.

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику, звертайтеся до нас:

 (044) 390 52 46, (067) 223 11 93

support-auction@e-tender.ua

З повагою команда Е-Тендер!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Проект Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Новини
В статті розглянуті можливі випадки, при яких в замовників може не бути технічної можливості використання Prozoro та яким чином це документально підтвердити
Новини
Оголошені нові відбори постачальників в електронні каталоги Прозорро Маркет