Назад до каталогу статей
Новини

УКРЗАЛІЗНИЦЯ МАЄ НАМІР У ЛИПНІ ВИСТАВИТИ НА ПРОДАЖ 20 ТИС. ТОНН БРУХТУ

19 Червень 2020

АТ «Укрзалізниця» має намір у липні виставити на торги через електронні аукціони у системі ProZorro.Продажі ще 20 тис. т. металобрухту.

Нагадаємо, раніше Укрзалізниця вже виставила на продаж 38 лотів брухту загальним обсягом 78,85 тис. т. , сумарною стартовою ціною 274,9 млн грн.

Торги відбудуться 19-23 червня.

Було проведено значну роботу з підготовки кожного лота. Аукціони проводять відповідно до порядку, який визначив Уряд України.

Укрзалізниця підтвердила прогноз продажу металобрухту в 2020-му на рівні 276 тис. т. Так, наприклад, у минулому році Укрзалізниця продала на торгах у системі Прозоро.Продажі 97,2 тис. т. металобрухту на 597,2 млн грн.

А цього року Укрзалізниця планує заробити на продажу брухту 1,1 млрд грн. Під час торгів, організованих у січні та лютому компанія виручила 221,5 млн грн.

Майдачник Е-Тендер є офіційним та акредитованим у системі Прозоро.Продажі, на якому можливо купувати будь-які лоти, які є у системі.

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику, звертайтеся до нас:

 (044) 390 52 46, (067) 223 11 93

support-auction@e-tender.ua

З повагою команда Е-Тендер!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати