Назад до каталогу статей
Новини

УКРЗАЛІЗНИЦЯ ПЛАНУЄ ПРОДАТИ 360 ТИС. ТОНН МЕТАЛОБРУХТУ У 2021 РОЦІ

23 Грудня 2020

Зміни у законодавстві дозволять УЗ реалізувати металобрухт за спрощеною схемою

Укрзалізниця у 2021 році планує значно наростити продажі металобрухту. Очікується, що буде продано 360 тис. тонн за середньою ціною 5 тис. грн за тонну.  УЗ розраховує отримати прибуток від реалізації металобрухту на рівні 1,9 млрд грн. Про це заявив перший заступник директора департаменту майнової політики «Укрзалізниці» Руслан Лавренюк.

В Укрзалізниці очікують, що внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів №1054  дозволить реалізувати металобрухт за спрощеною схемою - без затвердження Наглядовою радою та без необхідності проведення оцінки. Як металобрухт також будуть продавати і списані вагони.

У 2019 Укрзалізниця на відкритих аукціонах Прозорро.Продажі реалізувала 97,2 тис. тонн металобрухту на суму 580 млн грн. У 2020 році заплановано до продажу 276 тис. тонн металобрухту

https://interfax.com.ua

Читайте також:

Взяти участь в аукціонах з продажу активів, малої приватизації та оренди державного майна у Prozorro.Продажі, можна через електронний майданчик E-Tender.

Якщо виникають будь-які запитання щодо роботи на майданчику Е-Тендер, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Придбати бурштин Держсховища тепер можна лише через аукціони Прозорро.Продажі та Е-Тендер. Розповідаємо, як прийняти участь в аукціоні та купити бурштин, офіційно і без обмежень.
Новини
Проект Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Новини
В статті розглянуті можливі випадки, при яких в замовників може не бути технічної можливості використання Prozoro та яким чином це документально підтвердити