Назад до каталогу статей
Дайджест

Успішні аукціони для замовника – інструкція у питаннях та відповідях

05 Березня 2018

Детально про проект «Електронні Аукціони» майданчика E-Tender.UA та систему ProZorro.Продажі


ProZorro.Продажі: продаж майна на маданчику Е-Тендер

Проект «Електронні Аукціони» майданчика E-Tender.UA отримав майже річний досвід реалізації майна державних і комунальних підприємств у системі ProZorro.Продажі. Ми пройшли шлях від залучення окремих комунальних підприємств Києва до навчання у морських торговельних портах Одещини та реалізації 15-ти мільйонного лоту від Укргідроенерго. Разом із замовниками ми здавали в оренду площі для розміщення реклами та продавали вагони Київського Метрополітену. І ці кейси стали для нас не просто репутаційними, завдяки нашим замовникам, ми отримали великий досвід організації та проведення торгів, разом з ними публікували оголошення, разом вирішували колізійні питання. Ми разом беремо участь у реформі та створюємо систему ProZorro.Продажі, яка прогнозовано вже в 2018 році стане обов’язковою для застосування державними і комунальними замовниками.

Саме тому, ми пропонуємо підприємствам зараз протестувати можливості електронної системи аукціонів, дати нам свої зауваження та рекомендації і разом пройти шлях становлення, щоб під час законодавчого закріплення аукціонної системи бути до неї максимально готовими. Згодні? Тоді ініціативним і проактивним замовникам, даємо наступний матеріал, який просто і доступно продемонструє можливості та особливості електронної торгової системи ProZorro.Продажі (далі по тексту – Система, ЕТС).

Що таке ProZorro.Продажі та чому саме зараз треба долучатись? 

ProZorro.Продажі – дворівнева система, аналогічна системі публічних закупівель, але створена для реалізації та оренди майна державних і комунальних підприємств, а головна особливість – аукціон відбувається на підвищення ціни. Наразі Система перебуває у статусі пілоту, а тому її використання – Ваша можливість стати частиною великої реформи та у тестовому режимі пройти цикли торгів.

Якими законодавчими актами визначена можливість використання замовниками електронної системи при реалізації майна? 

Постанова Кабінету Міністрів України №717 від 06.09.2017 р. 

Скільки це коштуватиме для замовника?

 Користування системою та майданчиком E-Tender.UA для Замовників абсолютно безкоштовні.

Чи багато документів необхідно приймати для оголошення торгів?

 Замовнику необхідно лише рішення у разі оголошення торгів, їх відміни або дискваліфікації учасника. Форма та зміст рішення Регламентом роботи ЕТС не встановлені.

Як навчитись працювати у системі? 

Ми допоможемо Вам навчитись працювати у Системі, від прийняття рішення на підприємстві до завершення циклу торгів, залиште цей клопіт на Вашого надійного партнера – E-Tender.UA

Яка процедура продажу майна? 

Процедура визначена у Регламенті роботи та виглядає наступним чином:

Чи можна продавати списане майно? 

Так, система передбачає реалізацію будь-якого майна, яке можна продавати у відповідності до законодавства України, враховуючи певний статус таких активів.

Чи можна продавати машини? Так.

Як відбувається аукціон? 

Технічно аукціон аналогічний аукціону в системі публічних закупівель, але відбувається на підвищення ціни. Три раунди по 3 хвилини на кожну ставку учасника і автоматичне визначення переможця за єдиним критерієм «найвища ціна».

Хто має відповідати за проведення торгів на підприємстві? За рішенням замовника.

Що потрібно зробити щоб долучитись до ProZoro.Продажі?

 Зареєструватись на майданчику  E-Tender.UA або зателефонувати нашим менеджерам, які нададуть Вам кваліфіковану допомогу та роз’яснення.

Як дізнатись чи маємо ми право продавати або здавати в оренду у ProZorro.Продажі? 

Зателефонуйте менеджерам E-Tener.UA і ми надамо Вам роз’яснення щодо юридичного підґрунтя продажу майна у Системі.

 

Наша мета – успішні юридично обґрунтовані аукціони наших замовників. І для цього ми щодня удосконалюємося і створюємо зручний механізм для реалізації пілотного проекту.

похожие новости

Дайджест
Огляд новин з 23-29 березня. Про E-TENDER на карантині. Чи визнає ТПП карантин – форс-мажором? Відповіді на найпоширеніші запитання для бізнесу. Придбайте водно-спортивну базу «ЛОКОМОТИВ» в центрі м. Дніпро. Митний аукціон в Прозорро.Продажі: газотурбінний двигун Д049 в Дніпропетровській області. Класичний та голландський аукціони у системі Прозорро.Продажі на майданчику Е-ТЕНДАР: відео огляд та поради учасникам. Як обрати електронний майданчик для роботи у системі Прозорро.Продажі? Лист роз’яснення щодо проведення закупівель у зв’язку із COVID-19. Проєкт порядку визначення предмета закупівлі. Три нові державні органи виконавчої влади на заміну ДАБІ
Дайджест
Огляд новин з 16-22 березня. Закликаємо бізнес додавати в Prozorro Market товари для боротьби із COVID-19. Новини від Прозорро.Продажі під час карантину. Реалізація необробленої деревини на Прозорро.Продажі принесла українським лісокористувачам 35,9 млн грн. Експрес-тести на коронавірус вже у PROZORRO MARKET. Додаткове поле у системі Прозорро для звіту за закупівлями COVID-19. Prozorro Market у цифрах: чого купують більше, що представляють найчастіше, яка вартість договорів. Закупівлі без Prozorro: що визначає новий закон. Прийнято закони, які спрощують процедури закупівель товарів для боротьби із коронавірусом. АМКУ змінює порядок участі сторін у засіданні Колегії. Мінекономіки розробляє методологію закупівель у сфері дорожнього господарства. Уряд затвердив порядок та перелік товарів для проведення закупівель для запобігання пандемій коронавірусної хвороби COVID-19 .
Дайджест
Огляд новин з 10-15 березня. Закупівля електроенергії: рекомендації АМКУ щодо визначення вимог замовниками. Оскаржувати закупівлі з квітня будуть по-новому: постачальникам на замітку. Проєкт Закону про внесення змін до закону «Про публічні закупівлі» щодо закупівлі природного газу. Законопроєкт про оборонні закупівлі. Держархбудінспекцію ліквідують. Міська рада ІваноФранківська доповнила своє положення про допорогові закупівлі. Проведені впродовж лютого на Херсонщині земельні торги залучили до місцевих бюджетів 199 тис. грн.