Назад до каталогу статей
Дайджест

Успішні аукціони для замовника – інструкція у питаннях та відповідях

05 Березня 2018

Детально про проект «Електронні Аукціони» майданчика E-Tender.UA та систему ProZorro.Продажі

Проект «Електронні Аукціони» майданчика E-Tender.UA отримав майже річний досвід реалізації майна державних і комунальних підприємств у системі ProZorro.Продажі. Ми пройшли шлях від залучення окремих комунальних підприємств Києва до навчання у морських торговельних портах Одещини та реалізації 15-ти мільйонного лоту від Укргідроенерго. Разом із замовниками ми здавали в оренду площі для розміщення реклами та продавали вагони Київського Метрополітену. І ці кейси стали для нас не просто репутаційними, завдяки нашим замовникам, ми отримали великий досвід організації та проведення торгів, разом з ними публікували оголошення, разом вирішували колізійні питання. Ми разом беремо участь у реформі та створюємо систему ProZorro.Продажі, яка прогнозовано вже в 2018 році стане обов’язковою для застосування державними і комунальними замовниками.

Саме тому, ми пропонуємо підприємствам зараз протестувати можливості електронної системи аукціонів, дати нам свої зауваження та рекомендації і разом пройти шлях становлення, щоб під час законодавчого закріплення аукціонної системи бути до неї максимально готовими. Згодні? Тоді ініціативним і проактивним замовникам, даємо наступний матеріал, який просто і доступно продемонструє можливості та особливості електронної торгової системи ProZorro.Продажі (далі по тексту – Система, ЕТС).

Що таке ProZorro.Продажі та чому саме зараз треба долучатись? ProZorro.Продажі – дворівнева система, аналогічна системі публічних закупівель, але створена для реалізації та оренди майна державних і комунальних підприємств, а головна особливість – аукціон відбувається на підвищення ціни. Наразі Система перебуває у статусі пілоту, а тому її використання – Ваша можливість стати частиною великої реформи та у тестовому режимі пройти цикли торгів.

Якими законодавчими актами визначена можливість використання замовниками електронної системи при реалізації майна? Постанова Кабінету Міністрів України №717 від 06.09.2017 р.

Скільки це коштуватиме для замовника? Користування системою та майданчиком E-Tender.UA для Замовників абсолютно безкоштовні.

Чи багато документів необхідно приймати для оголошення торгів? Замовнику необхідно лише рішення у разі оголошення торгів, їх відміни або дискваліфікації учасника. Форма та зміст рішення Регламентом роботи ЕТС не встановлені.

Як навчитись працювати у системі? Ми допоможемо Вам навчитись працювати у Системі, від прийняття рішення на підприємстві до завершення циклу торгів, залиште цей клопіт на Вашого надійного партнера – E-Tender.UA

Яка процедура продажу майна? Процедура визначена у Регламенті роботи та виглядає наступним чином:

Чи можна продавати списане майно? Так, система передбачає реалізацію будь-якого майна, яке можна продавати у відповідності до законодавства України, враховуючи певний статус таких активів.

Чи можна продавати машини? Так.

Як відбувається аукціон? Технічно аукціон аналогічний аукціону в системі публічних закупівель, але відбувається на підвищення ціни. Три раунди по 3 хвилини на кожну ставку учасника і автоматичне визначення переможця за єдиним критерієм «найвища ціна».

Хто має відповідати за проведення торгів на підприємстві? За рішенням замовника.

Що потрібно зробити щоб долучитись до ProZoro.Продажі? Зареєструватись на майданчику  E-Tender.UA або зателефонувати нашим менеджерам, які нададуть Вам кваліфіковану допомогу та роз’яснення.

Як дізнатись чи маємо ми право продавати або здавати в оренду у ProZorro.Продажі? Зателефонуйте менеджерам E-Tener.UA і ми надамо Вам роз’яснення щодо юридичного підґрунтя продажу майна у Системі.

 

Наша мета – успішні юридично обґрунтовані аукціони наших замовників. І для цього ми щодня удосконалюємося і створюємо зручний механізм для реалізації пілотного проекту.

похожие новости

Дайджест
Огляд новин з 10 – 16 лютого 2020. Об’єкти малої приватизації, які можна купити у держави в 2020-му. Оренда державної і комунальної власності: як було і як буде? Строки у закупівлях після 19 квітня: нові та змінені. Як замовнику працювати через Prozorro Market на E-Tender. ДАБІ запроваджує низку інструментів, які унеможливлять безпідставні відмови на дозволи з будівництва. Обговорення Порядку передачі в оренду державного та комунального майна. Інформація щодо порядків використання коштів державного бюджету та затвердження паспортів бюджетних програм. Із 28 квітня всі раніше зареєстровані юрособи зобов’язані повідомити про бенефіціарів. Скасована умова про обов’язкове отримання дозволу від ДАБі для капітального ремонту доріг.
Дайджест
Огляд новин з 03 – 09 лютого 2020. Закупівлі через Prozorro Market за новим законом «Про публічні закупівлі". Особливості довгострокових догорів про закупівлю: експертні поради. Важливі 15 фактів про закупівлі через ЦЗО. Е-Тендер та Прозорро.Продажі провели тренінг щодо приватизації у Запоріжжі. Зміни в оренді державного та комунального майна. Зміни для надрокористувачів: що нового? Необроблену деревину будуть продавати через Прозорро.Продажі
Дайджест
Огляд новин з 27 – 02 лютого 2020. Нові категорії товарів у PROZORRO MARKET. Спрощені закупівлі: що це, хто проводитиме та які її основні кроки. Велика приватизація 2020: правила продажу, електронних аукціонів та нові об’єкти. Як взяти участь в аукціоні з малої приватизації: відео-поради від майданчика Е-Тендер. Про основні зміни та нововведення в ДБН. «Зелені аукціони» проводитимуть через майданчик «Прозоро.Продажі». ProZorro.Продажі та Prozorro визнані найкращими державними проектами. Нові правила оренди державного та комунального майна. Субвенції на підтримку розвитку ОТГ: зміни до процедури отримання.