Назад до каталогу статей
Дайджест

Успішні аукціони для замовника – інструкція у питаннях та відповідях

05 Березня 2018

Детально про проект «Електронні Аукціони» майданчика E-Tender.UA та систему ProZorro.Продажі


ProZorro.Продажі: продаж майна на маданчику Е-Тендер

Проект «Електронні Аукціони» майданчика E-Tender.UA отримав майже річний досвід реалізації майна державних і комунальних підприємств у системі ProZorro.Продажі. Ми пройшли шлях від залучення окремих комунальних підприємств Києва до навчання у морських торговельних портах Одещини та реалізації 15-ти мільйонного лоту від Укргідроенерго. Разом із замовниками ми здавали в оренду площі для розміщення реклами та продавали вагони Київського Метрополітену. І ці кейси стали для нас не просто репутаційними, завдяки нашим замовникам, ми отримали великий досвід організації та проведення торгів, разом з ними публікували оголошення, разом вирішували колізійні питання. Ми разом беремо участь у реформі та створюємо систему ProZorro.Продажі, яка прогнозовано вже в 2018 році стане обов’язковою для застосування державними і комунальними замовниками.

Саме тому, ми пропонуємо підприємствам зараз протестувати можливості електронної системи аукціонів, дати нам свої зауваження та рекомендації і разом пройти шлях становлення, щоб під час законодавчого закріплення аукціонної системи бути до неї максимально готовими. Згодні? Тоді ініціативним і проактивним замовникам, даємо наступний матеріал, який просто і доступно продемонструє можливості та особливості електронної торгової системи ProZorro.Продажі (далі по тексту – Система, ЕТС).

Що таке ProZorro.Продажі та чому саме зараз треба долучатись? 

ProZorro.Продажі – дворівнева система, аналогічна системі публічних закупівель, але створена для реалізації та оренди майна державних і комунальних підприємств, а головна особливість – аукціон відбувається на підвищення ціни. Наразі Система перебуває у статусі пілоту, а тому її використання – Ваша можливість стати частиною великої реформи та у тестовому режимі пройти цикли торгів.

Якими законодавчими актами визначена можливість використання замовниками електронної системи при реалізації майна? 

Постанова Кабінету Міністрів України №717 від 06.09.2017 р. 

Скільки це коштуватиме для замовника?

 Користування системою та майданчиком E-Tender.UA для Замовників абсолютно безкоштовні.

Чи багато документів необхідно приймати для оголошення торгів?

 Замовнику необхідно лише рішення у разі оголошення торгів, їх відміни або дискваліфікації учасника. Форма та зміст рішення Регламентом роботи ЕТС не встановлені.

Як навчитись працювати у системі? 

Ми допоможемо Вам навчитись працювати у Системі, від прийняття рішення на підприємстві до завершення циклу торгів, залиште цей клопіт на Вашого надійного партнера – E-Tender.UA

Яка процедура продажу майна? 

Процедура визначена у Регламенті роботи та виглядає наступним чином:

Чи можна продавати списане майно? 

Так, система передбачає реалізацію будь-якого майна, яке можна продавати у відповідності до законодавства України, враховуючи певний статус таких активів.

Чи можна продавати машини? Так.

Як відбувається аукціон? 

Технічно аукціон аналогічний аукціону в системі публічних закупівель, але відбувається на підвищення ціни. Три раунди по 3 хвилини на кожну ставку учасника і автоматичне визначення переможця за єдиним критерієм «найвища ціна».

Хто має відповідати за проведення торгів на підприємстві? За рішенням замовника.

Що потрібно зробити щоб долучитись до ProZoro.Продажі?

 Зареєструватись на майданчику  E-Tender.UA або зателефонувати нашим менеджерам, які нададуть Вам кваліфіковану допомогу та роз’яснення.

Як дізнатись чи маємо ми право продавати або здавати в оренду у ProZorro.Продажі? 

Зателефонуйте менеджерам E-Tener.UA і ми надамо Вам роз’яснення щодо юридичного підґрунтя продажу майна у Системі.

 

Наша мета – успішні юридично обґрунтовані аукціони наших замовників. І для цього ми щодня удосконалюємося і створюємо зручний механізм для реалізації пілотного проекту.

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.