Назад до каталогу статей
Новини

В маркеті думають про бізнес в умовах війни

29 Серпня 2022

Тепер електрична енергія без фіксованих тарифів

З жовтня минулого року, замовники отримали можливість закуповувати електричну енергію в електронному каталозі Prozorro Market за фіксованим тарифом, вільними цінами та формульним розрахунком.

1

Однак, враховуючи наші реалії, закупівлі за фіксованим тарифом не відповідають сьогоднішнім потребам і можливостям як замовника так і учасника. Тому, було прийняте рішення забрати в каталогах профілі для закупівлі електричної енергії за фіксованим тарифом. Передумовою цьому стало те, що під час війни ціна часто змінюється та постачальники не готові підписувати договір за фіксованими тарифами, і як наслідок працювати в мінус.

На відміну від фіксованого тарифу, наш аналіз показав, що процедури закупівель електричної енергії через Маркет по формульному розрахунку та вільним цінам майже в 2 рази частіше завершуються успішніше, ніж через спрощену закупівлю.

*Як розраховується формула

1


Наразі, в каталогах додано такі профілі

Отже, пропонуємо постачальникам долучатися в Prozorro Market та здійснювати реалізацію електричної енергії, адже за формульним та вільними цінами це вигідно.


Ще аргументи бізнесу на користь Prozorro Market в порівнянні із конкурентними процедурами


Тарифи, встановлені Урядом


Як пройти кваліфікацію в Prozorro Market
Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати