Назад до каталогу статей
Новини

Вакантні об’єкти нерухомості для оренди - вся інформація на новому сайті ФДМУ

22 Липень 2021

Інформаційний потрал, який допоможе бізнесу швидко знайти вакантні приміщення для оренди під офіс, магазин, виробництво та інше

Запрацював новий інформаційний ресурс Фонду державного майна України – сайт orenda.gov.ua. Потенційні орендарі можуть швидко та зручно отримати інформацію про всі вакантні для оренди об’єкти державної нерухомості. Об’єкт нерухомості можна знайти:

  • за допомогою пошукових фільтрів, обравши певний критерій:  регіон, тип нерухомості, метраж, поверх розташування, ціновий діапазон орендної плати, наявність комунікацій тощо.
  • на інтерактивній мапі України (див. малюнок)

Джерело: https://orenda.gov.ua/mapa-obiektiv/

Кожний вакантний об'єкт має свою сторінку, яка містить дані про активи, фотографії, поверховий план та іншу інформацію. На основі цих даних потенційний орендар зможе прийняти рішення про участь в онлайн-аукціоні з оренди об'єкту.

Взяти участь в аукціоні з оренди державної чи комунальної нерухомості ви також зможете зареєструвавшись на Е-Тендер.  Ми є офіційним майданчиком Прозорро.Продажі. Працюючи з нами ви отримаєте:

  • персонального менеджера, який надасть безкоштовні консультації, допоможе в підготовці документів та подачі заявок;
  • щоденні підбірки цікавих вам аукціонів тощо.

Корисні матеріали та інструкції:

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціонах з оренди державного майна або роботи на майданчику, звертайтеся до наших менеджерів E-Tender.

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), 

e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Проект Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Новини
В статті розглянуті можливі випадки, при яких в замовників може не бути технічної можливості використання Prozoro та яким чином це документально підтвердити
Новини
Оголошені нові відбори постачальників в електронні каталоги Прозорро Маркет