Назад до каталогу статей
Новини

А ваше місто здатне обійти Тернопіль в рейтингу «Громадського контролю»?

25 Жовтня 2017

Презентація електронних торгів в місті Тернопіль та області завершилась підписанням Декларації про співпрацю в системі ProZorro.Продажі.

24 жовтня в Тернополі підписано Декларацію про співпрацю усіх міст та містечок Тернопільської області з електронною системою ProZorro.Продажі.

Оренда та продаж комунального майна відтепер буде відбуватись через електронні аукціони. “За рахунок аукціонів та конкуренції між покупцями, державні активи продаються по ринковій вартості, і це — одна з основних переваг системи”, — наголосив Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

Гостя з Мінекономрозвитку вразили показники області, про що він написав на своїй сторінці у facebook: “Приємно здивований підходом та рівнем професіоналізму Тернопільської обласної державної адміністрації — 40 об‘єднаних громад, 3-тє місце в країні по якості допорогових закупівель (рейтинг громадської ініціативи «Громадський контроль» з використання системи ProZorro), активна співпраця із iGov, проекти ЦНАПів та програми підтримки фермерських кооперативів”.

На заході презентовано майданчик E-Tender.UA. Менеджер проекту E-auction (Аукціони з продажу та оренди державного майна) Аліна Близнюк розповіла про можливості та переваги співпраці майданчиком E-Tender.UA для всіх можливих потреб громади:

  • Тест майданчика для всіх охочих
  • Кваліфікована технічна підтримка щоденно з 8 до 19
  • Безкоштовне навчання з експертами
  • Актуальні роз'яснення щодо змін у законодавстві
  • Юридичний супровід у агентстві E-consult.
  • Закупівлі та продажі через один інтерфейс майданчика.
  • Розподіл ролей між організаціями — головна та підпорядкована.

“Це виклик створити нову Систему, реформувати інститут управління державною та комунальною власністю. Сформувати той єдиний ринок продажів майна та активів державних та комунальних підприємств, який до сьогодні у паперових процедурах або прямих договорах” — зазначила у своєму виступі Аліна Близнюк, Менеджер проекту E-auction.

Тернопіль та Тернопільська область вже зарекомендували себе як активна та перспективна територія для сфери закупівель, і як бачимо, не має наміру зупинятись. А ваше місто, здатне обійти Тернопіль?

Як бачимо, Тернопіль та Тернопільська область  зарекомендували себе як активна і перспективна територія для сфери закупівель і продажів. Ще багато міст України зможуть в майбутньому скласти конкуренцію Тернополю в рейтингах. Сфера закупівель і продажів економічно вигідна для учасників ринку. Команда E-Tender.UA готова працювати з активами будь-якої складності в кожній точці України.

похожие новости

Новини
Огляд новин з 16 - 22 вересня: Прийняли новий закон «Про публічні закупівлі», Зміни в розміщенні інформації, Послуги з теплопостачання надаватимуть за новими правилами і т.ін.
Новини
Для користувачів провели оновлення, які технічно спрощують та прискорюють функції на майданчику. Оновлення стосуються як покращення зовнішнього вигляду сторінок, так і робочого процесу
Новини
Огляд новин з 09 – 15 вересня: Перший мільйон в Prozorro Market, Новий порядок встановлення «зеленого» тарифу, Бюджет на ремонт доріг будуть планувати на три роки, Підвищили граничні суми витрат на меблі і т. ін.