Назад до каталогу статей
Новини

А ваше місто здатне обійти Тернопіль в рейтингу «Громадського контролю»?

25 Жовтня 2017

Презентація електронних торгів в місті Тернопіль та області завершилась підписанням Декларації про співпрацю в системі ProZorro.Продажі.

Тернопільська область почала працювати із електронною системою ProZorro.Продажі

24 жовтня в Тернополі підписано Декларацію про співпрацю усіх міст та містечок Тернопільської області з електронною системою ProZorro.Продажі.

Оренда та продаж комунального майна відтепер буде відбуватись через електронні аукціони. “За рахунок аукціонів та конкуренції між покупцями, державні активи продаються по ринковій вартості, і це — одна з основних переваг системи”, — наголосив Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

Гостя з Мінекономрозвитку вразили показники області, про що він написав на своїй сторінці у facebook: “Приємно здивований підходом та рівнем професіоналізму Тернопільської обласної державної адміністрації — 40 об‘єднаних громад, 3-тє місце в країні по якості допорогових закупівель (рейтинг громадської ініціативи «Громадський контроль» з використання системи ProZorro), активна співпраця із iGov, проекти ЦНАПів та програми підтримки фермерських кооперативів”.

Можливості та переваги співпраці майданчиком E-Tender.UA 

На заході презентовано майданчик E-Tender.UA. Менеджер проекту E-auction (Аукціони з продажу та оренди державного майна) Аліна Близнюк розповіла про можливості та переваги співпраці майданчиком E-Tender.UA для всіх можливих потреб громади:

  • Тест майданчика для всіх охочих
  • Кваліфікована технічна підтримка щоденно з 8 до 19
  • Безкоштовне навчання з експертами
  • Актуальні роз'яснення щодо змін у законодавстві
  • Юридичний супровід у агентстві E-consult.
  • Закупівлі та продажі через один інтерфейс майданчика.
  • Розподіл ролей між організаціями — головна та підпорядкована.

“Це виклик створити нову Систему, реформувати інститут управління державною та комунальною власністю. Сформувати той єдиний ринок продажів майна та активів державних та комунальних підприємств, який до сьогодні у паперових процедурах або прямих договорах” — зазначила у своєму виступі Аліна Близнюк, Менеджер проекту E-auction.

Тернопіль та Тернопільська область вже зарекомендували себе як активна та перспективна територія для сфери закупівель, і як бачимо, не має наміру зупинятись. А ваше місто, здатне обійти Тернопіль?

Як бачимо, Тернопіль та Тернопільська область  зарекомендували себе як активна і перспективна територія для сфери закупівель і продажів. Ще багато міст України зможуть в майбутньому скласти конкуренцію Тернополю в рейтингах. Сфера закупівель і продажів економічно вигідна для учасників ринку. Команда E-Tender.UA готова працювати з активами будь-якої складності в кожній точці України.

схожi новини

Новини
Перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський розповів, що для учасників аукціонів відмінять реєстраційні внески та знизять розмір комісії на аукціонах
Новини
Торги у Прозорро.Продажі щодо окремого майна Артемівського місця проведення діяльності ДП Укрспирт відбудуться 20 жовтня 2020. Пропозиції від учасників приймаються до 20:03 19.10.2020 року.
Новини
Фонд держмайна України підготував до приватизації 11 спиртзаводів. Найближчим часом будуть оголошені аукціони у Prozorro.Продажі