Назад до каталогу статей
Новини

Важливе у Prozorro Market: шаблони договорів та завантаження проєктів договорів

26 Січня 2023

В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів

Prozorro Market вже довів свою ефективність, а в час війни особливо, він максимально спрощує роботу замовникам. Проводячи закупівлю через запит ціни пропозицій, замовник швидко отримує товар за 8-10 днів. На сьогодні немає обмежень за сумою, тож купувати у Прозоро Маркет замовник може на будь-яку суму. Окрім того, в електронних каталогах в середньому приходить 3 учасники, що дозволяє отримувати найвигідніші ціни.

Також ми провели аналіз попиту та пропозиції, а також аргументували таку динаміку та навели плюси такого способу закупівлі для замовника. Читайте тут.

На сьогодні немає обмежень за сумою, тож купувати у Прозоро Маркет замовник може на будь-яку суму. Окрім того, в електронних каталогах в середньому приходить 3 учасники, що дозволяє отримувати найвигідніші ціни.

Для того щоб ще більше полегшити роботу замовників у каталозі, додаємо можливість завантаження проєкту договору, а також використання шаблонів договорів.

Шаблони договорів Prozorro Market

Тепер замовники зможуть скористатися шаблоном договору, які розробили експерти з централізованих закупівельних організацій ДУ “Професійні закупівлі” та ДП “Медичні закупівлі України” з врахуванням свого найкращого досвіду.

Уже доступні шаблони договорів для закупівель пального, овочів і фруктів, ліків та товарів широкого вжитку загалом.

  • Проєкт договір на закупівлю ліків було розроблено ДП "Медичні закупівлі України". Приклад договору можна завантажити за посиланням.
  • Проєкт договорів на закупівлю товарів, овочів та фруктів і бензину, було розроблено ДУ "Професійні Закупівлі". Завантажити шаблони можете за посиланням.

Як завантажити в систему Прозорро документ на майдачнику Е-Тендер та де саме розташовані шаблони договорів (мал.1), показали тут.

1

Мал.1

Перелік шаблонів договорів будуть доповнювати.

Розробники переконані, що це доопрацювання ще більше спростить досвід використання Prozorro Market та підвищить ефективність закупівель в електронному каталозі.

Можливість завантаження проєктів договорів

Завантажуючи проєкт договору при оголошенні запиту ціни пропозицій у Prozorro Market, замовники можуть максимально деталізовано вказати умови щодо:

  • постачання (наприклад, кількість точок постачань та їхню регулярність);
  • оплати;
  • прийому товарів.

Відтак усі потенційні постачальники будуть мати перед очима вичерпний перелік умов закупівлі і зможуть коректно виставляти ціну. Тож, ситуації, коли після успішної закупівлі в Prozorro Market замовнику та постачальнику ще доводиться пройти важкі узгодження умов договору, мають лишитися в минулому.

Як створити оголошення запиту ціну пропозиціїї на E-Tender дивіться у відео-інструкції

Долучайтеся до закупівлі товарів в електронному каталозі вже зараз. Зареєструйтеся на майданчику Е-Тендер і розпочинайте закуповувати. Наша команда E-Tender допоможе вам та підтримає у проведенні першої закупівлі. Долучайтеся до закупівель через систему Прозорро, дотримуючись принципів відкритості та економії державних коштів.

Залишилися запитання? Телефонуйте за номером 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support@e-tender.ua

Разом до Перемоги!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
За останній місяця цього року до використання нашої платформи долучилися нові приватні компанії, що вже успішно проводять свої закупівлі
Новини
Уряд затвердив Порядок проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів великої приватизації в системі Прозорро.Продажі. У статті розповіли коротко про те, як буде проходити аукціон
Новини
Уряд вніс зміни до Постанови № 1178, яка затверджує Особливості здійснення публічних закупівель. Що це за зміни, прокоментували у статті