Назад до каталогу статей
Новини

Вебінар: «Чи є у вас план, містере Фіксе?» або Уникаємо ризиків при плануванні публічних закупівель та визначенні предметів закупівель товарів, робіт і послуг

12 Жовтня 2017

26 жовтня експерти Ярослава Дуброва та Іванна Мельник проведуть вебінар для замовників та учасників публічних закупівель.

Іванна Мельник

26 жовтня експерти Ярослава Дуброва – фахівець галузі публічних закупівель та Іванна Мельник – директор торгівельного майданчика E-tender.UA проведуть вебінар для замовників та учасників публічних закупівель.

Грамотне планування, облік ризиків та юридичні практики експертів стануть в нагоді для успішного завершення бюджетного року та планування майбутнього 2018 року. Хто, як не вони знають усі бізнесові тенденції та "хитрощі" законодавства?

Окремий блок вебінару присвячений визначенню предмету закупівлі товарів, робіт і послуг, а також їх очікуваної вартості. Юридичні тонкощі об'єднання та розділення предмета, "підводні рифи" в "допорогах". Детальний розбір цих та інших нюансів допоможе остаточно закріпитись професійно в темі публічних закупівель.

Організатори заходів - журнал «Державні закупівлі» та торгівельний майданчик E-tender.UA.

Програма:

 1. «Не страшні тому нещастя, хто передбачав усі напасті!»
 • Правильне планування — запорука ефективних публічних закупівель.
 • Кінець року — починаємо планувати на наступний рік: визначаємо потребу у закупівлі, порядок, основні умови, особливості та ризики при плануванні.
 • Особливості планування та закупівель бюджетниками на початку року. Судова практика: які прорахунки в плануванні стануть причиною визнання договору недійсним.
 • «Хитринки» замовників з потребою: судова практика — учасникам на замітку.
 • Хто планує «допороги».
 • Вносимо зміни до річного плану закупівель, додаток до нього.
 • Оприлюднюємо правильно річний план закупівель, додаток до нього, зміни до них. Ризик адміністративної відповідальності: хто «попадає» на штраф за торгами, а хто за «допорогами». У якому випадку з порушника стягнуть подвійний розмір штрафу.
 1. «Мудрим користуйсь девізом, будь готовий до всіх сюрпризів!»
 • Попереджуємо ризики під час планування при визначенні предметів закупівель товарів, робіт і послуг та їх очікуваної вартості.
 • Нюанси визначення предмета закупівлі лікарських засобів.Як не помилитись, визначаючи предмет закупівлі робіт. Не плутаємо предмет закупівлі робіт з капітального ремонту з послугами з поточного ремонту.
 • Дискримінаційні ризики при лотуванні. Практика органу оскарження.
 • Поділ предмета закупівлі: у яких випадках буде уникнення торгів або застосування закону. Законний поділ предмета закупівлі. «Підводні рифи» в «допорогах».
 • Об’єднання та поділ предметів закупівель: право чи порушення. Судова практика. Хто є суб’єктом адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 164-14 КпАП. Наявність/відсутність складу адмінправопорушення за статтею 164-14 КпАП в частині планування закупівель.
 1. «Знання зціляють всі страхи!»
 • Кінець року — продовжуємо договір на 20% без порушень. Покроковий алгоритм внесення змін до договору. Судова практика: чого чекати замовнику та учаснику, чому суди визнають недійсними додаткові угоди на 20%, чи можна стягнути штрафні санкції за договором з додатковими угодами на 20%.
 • Кінець року/початок року — одні закупівлі плануємо, а за іншими звітуємо: особливості звітування за закупівельним договором. Судова практика: кому готуватися до штрафу.

похожие новости

Новини
Огляд новин з 11 – 16 листопада. Запроваджують однорічне планування дорожніх робіт. Закупівля послуги з харчування: що рекомендує Мінекономіки. Прийняли закон щодо викривачів корупції. Мораторій на землю можуть скасувати. Мін’юст відкрив ЄДР у повному обсязі. Прийнято за основу законопроект щодо ринку електричної енергії.
Новини
Огляд новин з 03 – 10 листопада. Казначейству обмежили строк опрацювання документів. Для промислових споживачів ціна на газ збільшиться майже на 20%. Побільшає інформації про ФОП у відкритому доступі
Новини
Огляд новин з 28 жовтня – 02 листопада: Майно державних підприємств продаватимуть через електронні аукціони; Лист Мінекономіки щодо контролю у сфері публічних закупівель; Як врахувати матеріали замовника в інвесторській документації; Prozorro інтегрували з реєстром Державної податкової служби і т. ін.