Назад до каталогу статей
Новини

ВЕБІНАР: НОВІ ПІДХОДИ ДО ОРЕНДИ ДЕРЖМАЙНА. 30 ЛИПНЯ 2020!

24 Липень 2020

Дізнайтеся про різні практичні аспекти проведення електронних аукціонів з оренди держмайна у системі «Прозорро.Продажі». Провідні фахівці відповідатимуть на запитання. Реєструйтесь до 28 липня!

30 липня 2020 року (з 10:00 до 11:30) буде проходити вебінар «Оренда державного та комунального майна через систему «Прозорро.Продажі». Нові підходи до передачі майна в оренду». Експерти «Prozorro.Продажі» та майданчику Е-Тендер розкажуть про особливості застосування нових правил оренди державного та комунального майна.

Спікери вебінару:

  • Владислава Грудова – керівник відділу управління проектами «Прозорро.Продажі»;
  • Владислав Уривський – проектний менеджер «Прозорро.Продажі»;
  • Олександр Акуленко – заступник начальника IT-відділу «Прозорро.Продажі»;
  • Аліна Каневська – керівниця напряму електронних аукціонів на майданчику E-Tender .

Реєстрація обов’язкова та триває до 18.00, 28 липня. 

Форма для реєстрації https://bit.ly/30HxaKf

Нагадаємо, нова редакція закону «Про оренду державного та комунального майна почала діяти 1 лютого 2020 року. У законі передбачено новий механізм передачі держмайна в оренду - через електронний аукціон. Новий Порядок передачі державного і комунального майна в оренду, схвалений Кабінетом Міністрів 3 червня 2020 року, набув чинності 16 червня 2020 року. Порядок оренди передбачає єдину уніфіковану ставку орендної плати, яка застосовується для визначення стартової орендної плати для будь-яких об'єктів оренди, що передаються в оренду на аукціонах.

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Завдяки процедурі “запит ціни пропозицій” вартість окремих товарів знизилась в рази. Ознайомтесь з підбіркою показових кейсів. Державні замовники можуть купувати на Прозорро.Маркет через E-Tender.
Новини
З 12 квітня, пропозиція не підписана електронним підписом (КЕП чи УЕП) - підстава для її відхилення замовником