Назад до каталогу статей
Корисні статті

ВЕБІНАР: "ВІДПОВІДІ НА ТОП ПИТАННЯ ПРО ОРЕНДУ МАЙНА"

11 Серпня 2020

На вебінарі детально розібрали нову процедуру оренди державного та комунального майна через аукціони у системі Prozorro.Продажі та особливості обрання електронного майданчику. Перший вебінар по темі оренди держмайна ДП Prozorro.Продажі провела спільно з майданчиком E-Tender.

30 липня 2020 року відбувся вебінар «Оренда державного та комунального майна через систему Прозорро.Продажі. Нові підходи до передачі майна в оренду».

Експерти Прозорро.Продажі та майданчика E-Tender детально розповіли особливості нового Закону про оренду та нову процедуру оренди майна.

Керівник відділу управління проєктами Прозорро.Продажі Владислава Грудова презентувала основні зміни у законі про оренду. Вона наголосила, що основними новаціями є те, що передача в оренду державного та комунального  майна здійснюється на електронних аукціонах, інформація про процедуру оренди є повністю відкритою, в едину торгову систему будуть завантажені всі чинні договори.  Важливою новацією також є створення двох переліків майна:

1) передаються в оренду лише після аукціону;

2) можна орендувати майно без тендеру.

Проєктний менеджер Прозорро.Продажі Владислав Уривський розповів про підзаконні акти, прийняття яких вимагає новий закон про оренду. Зокрема були розяснені норми порядку №483 “Про деякі питання оренди державного та комунального майна”, затвердженого КМУ 3-го червня 2020 року.  Цей порядок  регулює багато функцій та процедур, зокрема включення майна у перелік 1-го або 2-го типу, нюанси укладання договору і внесення в нього змін, питання продовження договору та укладення договорів без оренди.

Проаналізовано також норми Наказу міністерства економіки № 1032 “Про затвердження Типового договору про проведення електронних аукціонів з передачі майна в оренду між орендодавцем та оператором електронного майданчика”.

“З 24 липня всі орендодавці можуть укласти договори з майданчиками і після цього вже технічно можна виставляти лоти в систему. Система Прозорро.Продажі вже успішно проводить такі аукціони для комерційних підприємств”, - відзначив  Владислав Уривський.

Заступник начальника IT-відділу Прозорро.Продажі Олександр Акуленко розповів про типи аукціонів, зокрема про особливості класичного англійського та гібридного голландського аукціону.

Керівниця напряму електронних аукціонів на майданчику E-Tender Аліна Каневська розповіла про те, як обрати професійний фаховий майданчик та про унікальні послуги, які надає E-Tender.

Аліна Каневська відзначила, що через майданчик E-Tender проведено 4010 переможних аукціонів, і за критерієм кількості переможців у системі Прозорро.Продажі, E-Tender займає друге місце серед електронних майданчиків. Завдяки такій кількості успішних аукціонів на E-Tender у Прозорро.Продажі держава отримала 735 млн гривен надходжень до бюджетів різних рівнів.

Електронний майданчик Е-Тендер має доступ до усіх лотів, що виставлені на продаж та в оренду у системі. У користувачів є можливість брати участь в електронних аукціонах через наш майданчик, єдиною умовою є – реєстрація на ньому та подачі пропозиції на цікавий вам лот.

Щоб отримати презентаційні матеріали, які були представлені у вебінарі, заповніть форму, яка знаходиться за посиланням.

Більше про нову оренду комунального та державного майна можете прочитати у наших статтях:

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику, звертайтеся до нас і отримайте безкоштовну консультацію:

 (044) 390 52 46, (067) 415 68 81

m.mostovoi@e-tender.ua, support-auction@e-tender.ua

З повагою Е-Тендер!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
Скористайтеся перевагами запиту ціни пропозицій уже зараз
Корисні статті
За результатами вебінару ми обіцяли надати відповіді по питанням, що надходитимуть протягом заходу. Пообіцяли — зробили
Корисні статті
Он-лайн захід буде проведено за ініціативи електронного майданчика Е-Tender та за участі представниці ПП “Тендер-Експерт”