Назад до каталогу статей
Новини

Вебінар. Закупівлі після 28 червня 2022 року

19 Липень 2022

Чекаємо замовників на нашій он-лайн зустрічі, присвяченій темі правильного застосування нормативних правил при проведенні закупівель у воєнний час

Шановні Замовники!

Зміни до нормативно-правових актів - це часто вирішення одних питань і породження нових. Така вже стала вітчизняна юридична практика. Закупівельна сфера в цьому не виключення. Ретельний аналіз правової бази перед прийняттям рішень це постійна і звична для замовника робота.

Зміни до Постанови №169 від 24 червня 2022 року були очікувані, однак викликали запитання. Разом з давніми та дружніми нам партнерами Агентством "Консалт" ми зібрали питання, що надходили від наших клієнтів та підготували вебінар, на якому розберемо реальні кейси.  

Тема вебінару: "Як правильно застосовувати нормативно-правові акти при здійсненні закупівель після 28 червня 2022 року".

Наші доповідачі:

Підключайтеся: 25 липня 2022 року о 14.00.  

Участь безкоштовна, однак реєстрація обов'язкова. Реєстрація за посиланням.

В день проведення вебінару ми вам надішлемо посилання на пошту, яку ви зазначете при реєстрації.

Питання вебінару:

  • Закон України "Про публічні закупівлі" чи ПКМУ №169? Розглядаємо на прикладах реальних кейсів.
  • Важливе про планування. Що включаємо до річного плану?
  • Три види спрощеної закупівлі: на суму до 50 тисяч гривень (замість допорогової – НАКАЗ ДП "ПРОЗОРРО" № 10), по Постанові 169 та Згідно ЗУ «Про публічні закупівлі». Коротко по основним відмінностям.
  • Підкажемо, які сформувати істотні умови для договору, укладеного саме за нормами ЦПК та ГПК.
  • Prozorro Market. Що змінилося в роботі Замовника?

Давайте зустрінемося на нашому вебінарі та проведемо цей час із користю!

За додатковою інформацією ви можете звернутися до служби пітримки:

0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України) або support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати