Назад до каталогу статей
Новини

Відбудеться онлайн-конференція: «Нові сервіси для бізнесу від ОРТПП»

15 Грудня 2020

18 грудня відбудеться онлайн-конференція Прозоро про ProZorro («ProProPro»): нові сервіси для бізнесу від Одеської регіональної торгово-промислової палати». Поспішайте зареєструватися на корисний захід.

18 грудня  2020 року о 10:00 розпочнеться онлайн-конференція Прозоро про ProZorro («ProProPro»): нові сервіси для бізнесу від ОРТПП», яка організована Одеською регіональною торгово-промисловою палатою. 

У програму заходу включені доповіді фахівців електронного майданчику E-Tender. Об 11:00 розпочнеться виступ керівниці відділу по роботі з корпоративними клієнтами на майданчику E-Tender Марії Шепель - “Як постачальнику працювати з Прозорро у 2021 році”.

Об 11:30  керівниця напряму електронних аукціонів на майданчику E-Tender Аліна Каневська розповість про систему Прозорро.Продажі - онлайн-маркет державного і комунального майна.

Ознайомитись з повною програмою заходу можна тут.

Зареєструватись на подію можна за посиланням.

Онлайн-конференція пройде у платформі ZOOM. Після реєстрації ви отримаєте посилання на захід.

Конференція підготовлена в рамках другої фази проєкту «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств (МСП)» Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні. Мета ІІ фази проєкту - розширити підтримку сектору ММСП в Україні та підвищити його конкурентоспроможність завдяки професійним, орієнтованим на потреби своїх членів бізнес-об’єднанням, які забезпечать новий рівень унікальних послуг з розвитку та підтримки бізнесу.

Якщо виникають будь-які запитання щодо роботи на майданчику Е-Тендер, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: support@e-tender.ua

схожi новини

Новини
За останній місяця цього року до використання нашої платформи долучилися нові приватні компанії, що вже успішно проводять свої закупівлі
Новини
Уряд затвердив Порядок проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів великої приватизації в системі Прозорро.Продажі. У статті розповіли коротко про те, як буде проходити аукціон
Новини
Уряд вніс зміни до Постанови № 1178, яка затверджує Особливості здійснення публічних закупівель. Що це за зміни, прокоментували у статті