Назад до каталогу статей
Новини

Відбудеться онлайн-конференція: «Нові сервіси для бізнесу від ОРТПП»

15 Грудня 2020

18 грудня відбудеться онлайн-конференція Прозоро про ProZorro («ProProPro»): нові сервіси для бізнесу від Одеської регіональної торгово-промислової палати». Поспішайте зареєструватися на корисний захід.

18 грудня  2020 року о 10:00 розпочнеться онлайн-конференція Прозоро про ProZorro («ProProPro»): нові сервіси для бізнесу від ОРТПП», яка організована Одеською регіональною торгово-промисловою палатою. 

У програму заходу включені доповіді фахівців електронного майданчику E-Tender. Об 11:00 розпочнеться виступ керівниці відділу по роботі з корпоративними клієнтами на майданчику E-Tender Марії Шепель - “Як постачальнику працювати з Прозорро у 2021 році”.

Об 11:30  керівниця напряму електронних аукціонів на майданчику E-Tender Аліна Каневська розповість про систему Прозорро.Продажі - онлайн-маркет державного і комунального майна.

Ознайомитись з повною програмою заходу можна тут.

Зареєструватись на подію можна за посиланням.

Онлайн-конференція пройде у платформі ZOOM. Після реєстрації ви отримаєте посилання на захід.

Конференція підготовлена в рамках другої фази проєкту «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств (МСП)» Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні. Мета ІІ фази проєкту - розширити підтримку сектору ММСП в Україні та підвищити його конкурентоспроможність завдяки професійним, орієнтованим на потреби своїх членів бізнес-об’єднанням, які забезпечать новий рівень унікальних послуг з розвитку та підтримки бізнесу.

Якщо виникають будь-які запитання щодо роботи на майданчику Е-Тендер, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: support@e-tender.ua

схожi новини

Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.
Новини
В статті розглядаємо особливості здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану.