Назад до каталогу статей
Корисні статті

ВІДЕО-ІНСТРУКЦІЯ: ПУБЛІКАЦІЯ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА МАЙДАНЧИКУ E-TENDER

14 Січня 2021

Корисна консультація від спеціаліста по роботі із замовниками у сфері публічних закупівель майданчику E-Tender Антона Волова, у якій він розповідає про засоби майданчику Е-Тендер, які допоможуть оптимізувати процес публікації річного плану у Прозорро.

Щоб процес складання річного плану забирав у вас менше часу,  команда E-Tender підготувала відео-інструкцію “Публікація річного плану закупівель: технічні аспекти”.

Спеціаліст по роботі із замовниками у сфері публічних закупівель майданчику Е-Тендер Антон Волов, детально розповідає про:

  • можливості пошуковика у вкладці “Мій план” системи Е-Тендер;
  • способи створення плану закупівель, зокрема про можливості експорту даних з Excel в систему Е Тендер ;
  • особливості роботи з чернетками плану;
  • підписання плану КЕП.

Відео-інструкція вже розміщена на нашому ютуб-каналі.


Корисні матеріали:

Майданчик Е-Тендер надає послуги участі в закупівлях у Прозоро.Маркет та консультує щодо розміщення у ньому товарів. Звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України),

e-mail: support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
Наша команда підготувала відео, в якому розглянемо особливості участі в класичному аукціоні на майданчику Е-Тендер.
Корисні статті
Наша команда підготувала відео-інструкцію, яка допоможе замовникам коректно заповнити електронні поля вимог по статті 17 Закону “Про публічні закупівлі” на майданчику E-Tender.
Корисні статті
Які можливості для бізнесу у 2021 році відкривають системи Prozorro, Prozorro.Продажі, Prozorro Market? Дізнайтесь про це з доповідей експертів майданчику Е-Тендер Аліни Каневської та Марії Шепель, які були зроблені на онлайн-конференції “Прозоро про ProZorro («ProProPro»): нові сервіси для бізнесу від ОРТПП”.